Instagram Lite Uygulaması Yayınlandı

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 29/06/2018
Bir sonraki 1 milyar kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Instagram, yalnızca 1MB depolamaya ihtiyaç duyan Instagram Lite’ı, Google Play Store’da yayınladı. 1 milyar kullanıcı sayısına ulaşan Instagram’ın yeni hedefi, internet hızının ve mobil cihazların farklı türde bir uygulamaya ihtiyaç duyduğu gelişmekte olan ülkeler. Sosyal ağ tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Instagram Lite, Android uygulama mağazası Google Play […]

Bir sonraki 1 milyar kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Instagram, yalnızca 1MB depolamaya ihtiyaç duyan Instagram Lite’ı, Google Play Store’da yayınladı.
1 milyar kullanıcı sayısına ulaşan Instagram’ın yeni hedefi, internet hızının ve mobil cihazların farklı türde bir uygulamaya ihtiyaç duyduğu gelişmekte olan ülkeler.
Sosyal ağ tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmasa da Instagram Lite, Android uygulama mağazası Google Play Store’daki yerini aldı. Hızlıca yüklenen Lite uygulaması, akıllı telefonda yalnızca 1MB’lık depolama alanına ihtiyaç duyuyor.
Instagram Lite, gerçekten de küçük. 573KB büyüklüğüyle, 32MB’lık Instagram uygulamasından 50 kat daha küçük. Peki Lite’ın temel uygulamadan farkı ne? Arkadaşlarınız ve takipçilerinizle iyi fotoğraflar paylaşmak istiyorsanız pek de bir farkı yok.
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

3 comments on “Instagram Lite Uygulaması Yayınlandı”

  1. Dün itibarı ile istagram a giremiyorum güncelleme yaptım tlf kapatım açtım yok

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down