Facebook Reklamları

Facebook Reklamları ile Hedef Kitlenize Etkili Reklamlar

Türkiye, yaklaşık 40 Milyon kullanıcı ile Dünya çapında en fazla Facebook kullanıcısına sahip Ülke'ler arasında yer alıyor.
Herkesin yer aldığı bu mecrada, markanızı tanıtıyor ve yeni müşteriler edinmenize destek oluyoruz. Bu sayede Facebook reklam ile hedef kitlelerinize kolayca ulaşabilirsiniz .
Raporlama hizmetlerimiz ile tüm istatisliklerinizi kolayca ve şeffaf bir şekilde gösteriyoruz.
Bütün bu hizmetlerimizi minimum maliyet , maksimum verimlilik anlayışı içerisinde gerçekleştiriyoruz.

7/24 ücretsiz telefon ve e-posta destegimiz her zaman sizinle..
 

Hedefleme:

Facebook üzerinde diğer iletişim kanallarından farklı ve artı olarak spesifik reklamlar verebilmekteyiz. Lokasyon, yaş ve ilgi alanlarına göre hedefli reklamlarımızla en doğru kullanıcı kitlesine ulaşabiliyoruz.

Hedefleme Kriterleri:

  • Konum (Ülke, Şehir)
  • Yaş
  • Cinsiyet
  • İlgi Alanları (Örn. KOBİ, Yemek Yapmayı Severler, X Dizisi Hayranları)
  • İlişki Durumu (Bekar, Evli, Nişanlı, Çocuk Sahibi)
  • Eğitim (Lise, Üniversite Okuyan, Mezun)
  • Çalıştığı Firma
  • Doğum Günü (1 hafta kala ya da aynı gün)
  • Bilgisayar, Tablet Veya Mobil Hedefleme
Ör: "İstanbul'da emlak sitelerine ilgili, 35 yaş ve üstü erkek üniversite mezunları."

Remarketing Nedir?

Remarketing, markanızla daha önce ilgilenmiş, reklamınızı incelemiş potansiyel müşterilerinizi tekrar hedeflemenizi sağlayan bir reklam modelidir. Remarketing ile sitenizi ziyaret etmiş ancak henüz karar verememiş olan kullanıcıları hedeflersiniz ve karar alma sürecinde görünürlüğünüzü arttırarak markanızı hatırlatırsınız. Bu uygulama ile genellikle düşük maliyetle yüksek dönüşümler elde edilmektedir çünkü daha önce sitenizi ziyaret etmiş kullanıcıların tekrar sitenize gelme ihtimali daha yüksektir. Özellikle e-ticaret sektöründe faliyet gösteren başarıyla kullanılan bir uygulamadır. Google Adwords reklam modelinde bir süreden beri uygulanabilen remarketing reklam modeli, facebook ve yerel networklerde de artık yavaş yavaş uygulanmaya başlanmıştır. ProAd çalıştığı geniş ve kaliteli yayıncı ağında sitenizi önceden ziyaret etmiş potansiyel müşterilerinize reklamınızı gösterir böylece kullanıcılar tekrar sitenize yönlendirilir.

Top magnifier