Web Tasarım

Profesyonel Web Tasarım

Öncelikle müşterinin istekleri dinlenerek notların alınması, müşterinin referans gösterdiği örnek web sitesi incelenmeli ve müsvedde bir kağıt üzerinde tasarım şablonu oluşturulmalıdır.
Daha sonradan oluşturulan web tasarım örnek çalışması, itina ile çizilmiş bir Grafik Çalışma ile tamamlanmalıdır.
Grafik tasarım çalışması müşterinin onayına sunulmalı ve müşteri son haline onay verene kadar grafik tasarım çalışması güncellenmelidir.
Buraya kadar profesyonel web tasarım kısmının tamamen kurgu ve grafik kısmını anlattık. İşin diğer kısmı, onaylanmış grafik tasarım çalışmasının kodlara dökülmesidir.

Profesyonel Web Tasarım Hizmeti

Kodlamanın içeriğinin temiz, yani SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumlu olması, web tasarım hizmeti açısından en önemli kriterdir.
Headings etiketlerinin kullanımı, web sitesinin hızlı açılması, responsive web tasarım olması, retina ready tasarım özelliği, tek dosyadan çağırılması, flash kullanılmaması, tüm tarayıcılar üzerinden aynı görüntünün elde edilmesi, tüm resimlerin alt etiketlerinin olması vb.. bir çok kriterden bahsedebiliriz.
Bu kriterlerin uygun olması, SEO uyumlu profesyonel web sitesi yapılmasının en temel kurallarıdır.
profesyonel web tasarım

Sitenize Özel Profesyonel Web Tasarımı

İçerik ve görsel olarak tasarladığımız profesyonel internet sitesini artık son kez web sitesi sahibinin onayına sunarak, yayına alabiliriz.
Profesyonel web tasarım demek, hem teknolojinin son yeniliklerini kullanmak hemde web sitesinin grafik tasarım kısmının kullanıcılara hitap ederek özel bir yaratıcılığın kullanılmasıdır.
Web tasarım hizmetimizin en büyük farkı, web sitenizi google dostu olarak tasarlayarak, yanına açmamızdır. Arama motorlarına uyumlu olarak tasarlanmış bir sitenin unutulduğunu, hiçbir aramalarda çıkmadığını biliyoruz ve kalitesiz web siteleri ortalamasını düşürmek için internet ortamına özel grafik tasarımı yapılmış, son teknolojiler ile detaylı ve özenli bir şekilde oluşturulmuş web tasarım hizmeti veriyoruz.
Tüm çalışmalarımız bir bütündür. Grafik tasarım, web tasarım, seo ve yazılım tarafında geliştirilen ve uygulanan tüm çalışmalar birbirleri ile entegre yürümektedir. Web tasarım çalışmasında profesyonelliği yakalamak için, grafik tasarım çalışmasının uzman bir grafiker tarafından, illustrasyon ve tipografi çizimlerde eklenerek yapılması, web tasarımcının HTML5, CSS3 gibi son teknolojileri takip ederek, bu yönde kodlama yapması, kodlama tamamlandıktan sonra SEO uzmanı'nın sayfaları tek tek gezerek, siteyi google uyumlu hale getirmesi ve sonrasında da yazılım uzmanının projeyi yazılımın üzerine giydirerek anahtar tesliminde bulunması gerekmektedir. Etap etap işleyecek bu süreç nihayetinde müşteri profesyonel bir kadro ile çalışmış olacak ve teslim edilen projenin özel olduğu, emek harcandığı her halinden belli olacaktır.

Top magnifier