Haritalara Kayıt

Aynı Anda Milyonlarca Kişi Tarafından Görünür Olun! Zirvedeki Yerinizi Sağlamlaştırın!

Kuruluşunuzun, işletmenizin ve kişisel mekanlarınızın Google’da, navigasyon cihazlarında, diğer harita servislerinde yer almasını sağlayın. İnternet üzerinden görünür olmak ve kullanıcı aramalarında mekan sonuçlarında bulunun. Google Arama, Haritalar,Google+, Yandex, Facebook, Foursquare, Yelp, Navigasyon ve mobil cihazlarda müşterilerinize ulaşın.maps kayıt
Harita Kaydı yaptırmak için bizle iletişime geçin →


Haritada Bulunmak İster Misiniz?

Maps sonuçlarında görünmek istiyorsanız doğru adrestesiniz size yardımcı olabilir. Google arama, Maps, Google Earth, Google Places, Yandex, Navigasyon, Facebook, Foursquare, Twitter, Yahoo, Bing, Alexa, AOL, Ask, Mynet, Iphone, Android ve Windows indekslenmesi ile web sitenizdeki tüm içeriklerin ve mekan bilgilerinin tanınmasını sağlıyoruz. Web sitenizdeki olası sorunlar için sizi önceden uyarıyor ve SEO açısından uyumuna da bakarak, gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.


google maps kaydıharita kayıt google maps kayıt

Haritalarda Yer Almanın Avantajları

Google ve diğer maps hizmeti veren web araçları kullanıcılarına daha iyi sonuçlar sunmak için yerelleştirme yapıyor. Arama kriterlerine göre bölgenize yakın sonuçları öncelikli olarak getiriyor. Lokal aramalarda çıkmak daha çok kişinin dikkatini çekmenize ve tanınmanıza olanak tanıyor. Aynı zamanda arama motorlarında ilk sıralarda çıkmanızı ve yerinizi sağlamlaştırmanızı sağlıyor. Sosyal medya ve diğer araçlarda yer edinmenize imkan veriyor. Aynı anda binlerce kişiye ulaşabiliyorsunuz. Bu durum prestijinizi de artırıyor.

İnternette Haritalı Çıkın

Google, Yandex, Bing ve diğer web araçlarında işletme adı ile arama yapıldığında arama sonuçlarında işletmeniz sağ tarafta harita bilgisi ile çıkacak. Firmanıza ulaşmak isteyen kişiler rahatlıkla yol tarifi alabilecekler.

Firmanız kayıt altına alındıktan sonra arama yapan kullanıcılar sizi rahatlıkla bulacaklar. İşletmenizin koordinatları belirlenerekmaps sisteminde işaretlenecek.

Top magnifier