Workshop: Sosyal Medya Reklamları

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 24/08/2020
Güncelleme: 14.02.2022       Türkiye'de Facebook 52,09 milyon, Instagram 37 milyon ve Facebook Messenger 20,53 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Türkiye’deki sosyal medya pazarlamacılarının sosyal medya reklam tercihlerinin dağılımına göre; Facebook & Instagram %63.91 oranında bir dağılımı söz konusu olmaktadır. Eğitimin Hedefleri Facebook Business Manager ile katılımcıların bireysel olarak reklam kampanyalarını kendi başlarına oluşturabilmeleri ve remarketing […]
Güncelleme: 14.02.2022

      Türkiye'de Facebook 52,09 milyon, Instagram 37 milyon ve Facebook Messenger 20,53 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Türkiye’deki sosyal medya pazarlamacılarının sosyal medya reklam tercihlerinin dağılımına göre; Facebook & Instagram %63.91 oranında bir dağılımı söz konusu olmaktadır.

Eğitimin Hedefleri

Facebook Business Manager ile katılımcıların bireysel olarak reklam kampanyalarını kendi başlarına oluşturabilmeleri ve remarketing ipuçları öğretilerek Facebook ve Instagram’da satışlarını, bilinirliklerini en üst noktaya ulaştırabilmeleri hedeflenmiştir.

Uygulamalı Online Facebook & Instagram Reklamları Eğitimi

 1.  Facebook Business Manager Kurulumu ve Kampanya Oluşturması
 2.  Power Editor Kullanımı
 3.  Facebook & Instagram Reklamları İçin Bütçe Planlama
 4.  Büyük Ölçekli Hesaplar İçin Kampanya Stratejisi Oluşturma
 5.  Facebook Pixel’in Gelişmiş Modüllerinin Kurulumu ve Kullanımı
 6.  Alışılmışın Dışında Gelişmiş Hedef Kitle Analizi
 7.  Audience Insight Kullanımı
 8.  Büyük Ölçekli Hesaplar İçin Kampanya Kurguları Oluşturma ve Yönetme
 9.  İleri Seviye Hedefleme Yöntemleri
 10.  Remarketing
 11.  Özel Hedef Kitle
 12.  Benzer Hedef Kitle
 13.  Video ve Mobil Uygulama Reklamları
 14.  Facebook & Instagram’da Gelişmiş Segmentlerle Yeniden Pazarlama
 15.  İleri Seviye Facebook & Instagram Reklam Optimizasyonu
 16.  Facebook Reklam Performansı Ölçümlemede Google Analytics Kullanımı
 17.  Facebook & Instagram Reklamlarında A/B Testleri ( Kitle, Görsel ve Reklam Testleri)
 18.  Rakip Analizi Yapma
 19.  Sosyal Medya Araçları
 20.  Molalarda sosyal medya'da aklınıza takılan soruları yanıtlıyorum.
 21. Zoom üzerinden eğitimleri anlatıyorum.

Hafta içi saat 20:00 - 23:00  ve hafta sonu saat 09:00 - 17:00 arasında eğitimlere devam ediyorum.

 • Not 1: Eğitim uygulamalı anlatımdır, slayt kullanmıyorum.Günün sonunda reklamlarınız onay sürecine gönderiyoruz.
 • Not 2: Eğitim sonrasında "7/24 Ücretsiz Online Destek" Whatsapp veya Telegram'tan devam ediyor.
 • Not 3: Hafta sonu Bursa ve İstanbul'da eğitimlerimiz devam ediyor. Diğer şehirler için iletişime geçiniz. (Pandemi'den dolayı askıya alındı)
 • Not 4: Konumu beraber belirliyoruz, ister ofisinizde, isterseniz dış mekanlarda (Starbucks, Gloria Jean, kafeler vs ) eğitim veriyorum. (Pandemi'den dolayı askıya alındı)
 • Not 5: Online eğitimlere başladım, zoom uygulamasıyla görüntülü anlatım yapıyorum.

Eğitim Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

 • Facebook Busines Manager Fiyatı 1990 TL’dir. Ödemeyi elden veya havale ile yapabilirsiniz.
 • Kredi kartı ile ödemek için Tıklayınız: KREDİ KARTI ÖDEME
 • 2 ve üzeri grup katılımlarına özel indirim oranı belirlenir.

Birebir Facebook Reklamcılığı Eğitimi  Hakkında Bilgi Almak İsterseniz aşağıdaki formu doldurarak (numaranızı yazmayı unutmayınız!) bana mesaj gönderebilir, [email protected] adresini  mail ya da 0553 321 5778 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

KAYIT İÇİN FORMU DOLDURUNUZ.

YORUMLAR

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

40 comments on “Workshop: Sosyal Medya Reklamları”

 1. workshop eğitiminize katılmak isterim yeriniz nerede?

  1. Merhaba Yusuf Bey, birebir eğitim olduğu için size en uygun şartlarda ayarlıyorum. Hafta sonu olacak şekilde, sizin ofisiniz veya bir kafe de (kahvemizi içerken) anlatıyorum.
   Saygılarımla,

 2. Ömer Hoca’nın etkin anlatımı sayesinde artık rahatlıkla facebook reklamları oluşturabiliyorum ve bu durum satışlarımıza da yansıdı.Uygulamalı eğitim olduğu için gerçek anlamda bir öğrenme söz konusu gereksiz kurslarda vakit harcamadım ve doğru bir seçim yaptım.Teşekkürler Hocam

  1. Çok teşekkür ederim Esra Hanım. Söz verdiğim gibi eğitim sonrasında online desteklerimde devam edecektir. Temel seviye Google Ads eğitimi aklımda 🙂 🙂

 3. Ömer beye teşekkürlerimi sunuyorum geçtiğimiz hafta facebook business konusunda engin tecrübelerinden yararlandım, kendisine çok tesekkur edıyor, herkese tavsiye ederim....

  1. Vatan Bey, çok teşekkür ederim. Facebook Business Manager Uygulamalı (workshop) eğitimimiz sonrası desteklerimin devam edeceğini unutmayınız 🙂 🙂 eğlenceli bir workshop idi. Beni dinleyip, not tutmanız çok güzeldi..

 4. mrb ömer layık hocam sosyal medya reklam eğitimleriniz kurumsallık adına güzel bir örnek teşkil etti.benim için.başarılarınızın devamını dilerim.
  saygılar
  güzellik uzmanı
  emel urcan

  1. Çok teşekkür ederim, keyifli bir hafta sonuydu. Misafirperverliğiniz çok iyiydi. Eğitim sonrası desteklerimi devam edeceğini unutmayınız 🙂 🙂

 5. FACEBOOK REKLAMLARI OLUSTURMAYI ÖĞRENMEK İSTİYORUM.YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM.FILIZ

  1. Merhaba Filiz Hanım, size uygun gün ve saatleri ayarlayabilirim. İstanbul ve şehir dışı eğitimleri vermekteyim. Birebir workshop facebook & instagram reklam eğitimlerimi hafta sonuna denk getiriyorum. İster ofisinizde isterseniz kafe de (starbucks, gloria jean ve diğerleri) eğitim vermekteyim. Daha hızlı iletişim için 0553 321 5778 numaralı Whatsapp hattıma yazabilirsiniz.

 6. 7 aydır hayalini kurduğum Facebook Business modülünün doğru kullanımını bize öğreterek ve uygulatarak coşturan Ömer Layık beye sonsuz teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim. Özellikle Ömer 2012 yılından beri sahada ~ işin teorik boyutu değil de uygulama tarafları ~ çok kritik bunun için doğru yöntem uygulama uygulama ve uygulama. Emin olun normal bir zekaya sahip olsamda ben YouTube vb yerlerden bunları yazarak öğrenebilmeyi düşündüm fakat iş öyle değil. Eğitim ve bilgi yatırım işi. Mevzu doğru bilgiye ulaşmak. Ben de birçok insan gibi düşünsem ve " ne gerek var sunum eğitimine yazalım YouTube a öğrenelim ne gerek var böyle yatırımlara yaz öğren" derdim. Fakat sahada kazın ayağı öyle değil.

  1. Özellikle hafta içi eğitime katılmak istemeniz ve torium avm'de beni beklediğiniz için teşekkür ederim. Eğlenceli ve bol sorulu eğitim idi. Eğitim sonrasında ücretsiz desteklerim devam edeceğini unutmayınız. 🙂

 7. Facebook business manager ve Google Ads reklamları için Bursa 'da verdiğiniz 2 günlük workshop eğitim için çok teşekkürler . Uygulamalı anlatım ve bire bir çalışma şekli konuya kısa sürede hakim olmanıza çok yardımcı oluyor .
  İlgilenen arkadaşlara tavsiye ediyorum.
  Böyle bir fırsat yarattığı için Ömer bey 'e teşekkürler !!

  1. Misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim. Bursa'nın Lodos'unu da görmüş olduk 🙂 Whatsapp'tan "ücretsiz online destek" devam ediyor, unutmayınız.. 🙂 🙂

 8. Aldığın para sonuna kadar helal olsun.
  bir cok sosyal medya reklamcılığı hakkında eğitim seminerlerine katılmama vıdeolarını ızlememe rağmen birebir eğitim kadar faydalı olmadı verdiğin emek için teşekkür ederim ÖMER bey..

  1. Çok teşekkür ederim, keyifli ve bol reklamlı bir hafta sonu oldu. Whatsapp’tan "ücretsiz online destek" devam ediyor, unutmayınız..

 9. İşini severek yaptığı, eğitim sürecindeki sonsuz sabırından anlayabilirsiniz..
  Sade terimleri ve anlaşılır anlatımı ile de çok kolay öğretebilen bir yetenek..
  Çalışma fırsatı yakalayabildiğimiz ve bize katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz..
  The Sky Nişantaşı Ekibi

  1. Gökçen Hanım, misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim . Eğlenceli ve bol sorulu eğitim oldu. Whatsapp’tan “ücretsiz online destek” devam ediyor, unutmayınız..

 10. Sizden aldığım sosyal medya reklamcılığı eğitiminizden çok memnun kaldım ve faydasını gördüm. Anlatış tarzınız çok açıklayıcıydı. Sabrınızdan ve emeğinizden ötürü teşekkür ederim.
  Aslı Şoray

  1. Teşekkür ederim, Söz verdiğim gibi eğitim sonrasında online desteklerimde devam edecektir. Her zaman daha ileriye

 11. Çok keyifli ve tatlı bir eğitmen eğitim sürecince çok keyif aldım yeniden görüşmek dileğiyle sevgiler.

  1. Bursa'daki misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim . Eğlenceli ve bol sorulu eğitim oldu. Whatsapp’tan “ücretsiz online destek” devam ediyor, unutmayınız.. Görüşmek dileğiyle..

 12. Ömer beyin ilgisi ve anlatımı çok güzel. Sayesinde herşeyi daha rahat ve kolay öğrendim. Kesinlikle işinde ve alanında çok iyi.

  1. Keyifli bir hafta sonuydu. Ankara'daki misafirperverliğiniz Çok teşekkür ederim. Eğitim sonrası Whatsapp'tan online desteklerim devam edeceğini unutmayınız 🙂 🙂

 13. Çok güzel bir eğitimdi. İşini çok iyi bildiğini karşı tarafa hissettiren bir eğitimcidir ömer hocam.Kendisiyle tanıştığımıza çok memnunuz ve eğitim için çok teşekkür ederiz. Eğitimin bize çok güzel dönütleri olacağını düşünüyoruz.

  1. Keyifli bir hafta sonuydu. Ankara'daki misafirperverliğiniz Çok teşekkür ederim. Eğitim sonrası Whatsapp'tan online desteklerim devam edeceğini unutmayınız 🙂 🙂

 14. merhabalar ömer bey eğitimlerinize şehir dışında olduğum için online katılabilir miyim.

  1. Merhaba Kenan Bey, online eğitim ne yazık kı vermiyorum. Eğitim sırasında kontrol bende olması gerekiyor. Online eğitimlerde karşı tarafa aktarırken sorunlar çıkabiliyor. Onun için aynı ortamda kendi bilgisayarınız ve not defteriniz olmasını istiyorum. Gerekli durumlarda not tutmanızı rica ediyorum, böylelikle eğitimlerin verimi artmaktadır. Eğitim sonrası ücretsiz whatsapptan online destek vermekteyim.

 15. Merhaba Ömer Bey, İstanbul dışında eğitim veriyor musunuz? Şuan İzmir'deyim.

  1. Merhaba Davut Bey, istanbul, Bursa ve Ankara'da eğitimler devam etmektedir. Sizin için hafta sonu programı yapabiliriz. Whatsapp'tan iletişime geçiyorum. Sevgilerle...

 16. Çok keyifli bir eğitimdi! Eğitim süresince ve sonrasında oldukça ilgiliydiniz.

  Reklam vermeye başladığımızdan beri her aklımıza takılanı çekinmeden sorabiliyoruz. Samimiyetiniz ve sabrınız için teşekkürler 🙂

 17. Keyifli, bilgilendirici ve en ince ayrıntıları dahi atlamadan anlatan bir öğretim anlayışınız var. Eğitim son derece verimli ve samimiydi. Katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. 👌🏾

  1. Benim içinde keyifli bir eğitim oldu. Teşekkürler. Her zaman bir whatsapp mesajı kadar yakında olacağımı unutmayınız. 🙂

  1. Merhaba Kenan Bey, eğitim bir gün sürmektedir. Ortalama 8-9 saat denk gelmektedir. Eğitim sonrasında Whatsapp'tan Ücretsiz Online destek vermekteyimdir. Beraber gün belirliyoruz ve saat 9:00'da eğitime başlıyorum.

 18. Bugün eğitim aldım. Çok memnun kaldım. Eğitim içerisinde ilk reklamımızı verdik. Dönüşüm piksellerini bile ayarladık. Tekrar bir araya geleceğiz. Akabinde sürekli destek vermesi de cabası. Yani Ömer bey sadece eğitimi verip kenara çekilmiyor. Biilfil size sürekli destek veriyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

  1. Benim içinde keyifli bir eğitim oldu.🙂 Teşekkür ederim, eğitim sonrası hep whatsapp'tayım 🙂 🙂

 19. Really enjoyed this blog post. Really looking forward to read more.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down