Instagram, Stories’de Yeni Bir Soru Etiketini Test Ediyor

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 04/07/2018
Instagram, Stories’de kullanıcıların açık uçlu sorular sorabileceği ve takipçilerinden yanıt alabileceği yeni bir özelliği test ediyor. Instagram, bu aralar çok çalışıyor. IGTV’yi duyurup yayınladıktan sonra Instagram Lite uygulaması, grup video sohbet özelliği ve müzik sticker’larıyla yeniliklerine devam eden Instagram, başka bir özelliği test ediyor. Dünyanın pek çok yerindeki kullanıcılar tarafından rapor edilenlere göre, bu yeni özellik Stories’de yer alıyor ve kullanıcıların takipçilerine […]

Instagram, Stories’de kullanıcıların açık uçlu sorular sorabileceği ve takipçilerinden yanıt alabileceği yeni bir özelliği test ediyor.
Instagram, bu aralar çok çalışıyor. IGTV’yi duyurup yayınladıktan sonra Instagram Lite uygulaması, grup video sohbet özelliği ve müzik sticker’larıyla yeniliklerine devam eden Instagram, başka bir özelliği test ediyor. Dünyanın pek çok yerindeki kullanıcılar tarafından rapor edilenlere göre, bu yeni özellik Stories’de yer alıyor ve kullanıcıların takipçilerine açık uçlu sorular sorarak cevaplar almasını sağlıyor.
Test edilen yeni özellikle Instagram, soru sorma işlemini açık uçlu sorularla tamamlamak istiyor. Bir sticker’a benzeyen özellikte, takipçilerin yanıtlarını yazabilmesi için bir metin kutusu yer alıyor.

Şu an, bu özellik hakkında elimizde çok az bilgi var. Yanıtların DM ile mi yoksa Story ile mi gönderildiğini ya da kullanıcının soruları yanıtlayanların detaylarını görüp göremediğini bilmiyoruz. Konu hakkında, Instagram son sözü söyleyecek.
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down