Hakkımda


1986 yılında Kırıkkale’de doğdu.ilköğretim ve Lise ögretim hayatını Kırıkkale’de tamamladım.Giresun Üniversitesi MYO 2010 yılında mezun oldum. 2012 yılında sosyal medya uzmanı eğitimine başlayıp, 2013 yılında dijital pazarlama alanında ilk iş hayatına başladım.Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi 2014 yılında mezun oldum. Şubat 2015 tarihinde vatanı görevi için askerlige başladı, Agustos 2015 tarihiyle itibaren askerlik görevini tamamladım.
Küçük yaştan beri babamla beraber esnaflık ile pazarlama hayatına erken yaşlarda atıldım. 2006 yılında Kırıkkale’de alışveriş merkezinde pazarlama elemanı olarak çalışma başladım ve bir yıla yakın çalıştıktan sonra Antalya Kemer ilçesinde bir hotel de yaklaşık 4 ay çalıştıktan sonra üniversite eğitim-öğretim hayatı için belli bir süre iş hayatına ara verdikten sonra 2011 yılında İstanbul iline gelip çalışma hayatıma devam ettim. Sosyal Medya Uzmanı Eğitimi için çalışma hayatıma ara verdim.
Sosyal Medya Uzmanı egitim-ögretim basarı ile bitirdikten sonra MEB onaylı Sosyal Medya Uzmanı sertifikasına hak kazandım.
Ağustos 2012 yılından itibaren Sosyal Medya Uzmanlıgı egitimiyle birlikte sosyal medya da bilgilerimi belgelendirmis oldum.
Temmuz 2014 tarihinde Anadolu Üniversitesi,İsletme fakültesi,İsletme bölümünden mezun oldum.
Eylül 2018 tarihinde İstanbul Arel Üniversitesi sosyal bilimler enstitü, tezli işletme yönetimi yükseklisans/master eğitimine başladım.
Önde gelen bir çok firma ve sanatçıların sosyal medya hesaplarını geliştirmesi için projeler hazırladım. 100’den fazla firma ile sosyal medya hesaplarına yeni takipçiler kazandırdım.Bir çoğu e-ticaret firma sayfalarıydı.Bunların arasında sanatçılarında olduğu sayfalar vardır.Halen sosyal medya danışmanlığı verdiğim firmaların çalışmaları yürütmekteyim. 

Projeler

Sağlık Bilişimi Zirvesi'13
5. Nilüfer Tiyatro Festivali
55.Uluslararası Bursa Festivali
27. Ankara Uluslararası Film Festivali
Gloria Open Dans Şampiyonası 2016
14. Kıbrıs Tiyatro Festivali
19. Uluslararası İstanbul Kukla Festivali
Gloria Sports Arena - Senior II Standard Dünya Şampiyonası

Eğitim Bilgileri;
Üniversite:
Üniversite Bilgileriniz   : İstanbul Arel Üniversitesi
Fakülte/Enstitü                : Sosyal Bilimleri Enstitü
Bölüm                               : İşletme Yönetimi
Ögrenim Tipi / Dili          : Türkçe / Örgün Ögretim
Baslama / Mez. Tarihi    : Eylül-2018 / Temmuz -2020

Üniversite:
Üniversite Bilgileriniz   : Anadolu Üniversitesi
Fakülte/Enstitü                : İsletme Fakültesi
Bölüm                                     : İsletme
Ögrenim Tipi / Dili          : Türkçe / Açıkögretim
Baslama / Mez. Tarihi    : Ekim -2011 / Temmuz -2014

Top magnifier