Whatsapp Kayıtlı Olmayan Numaraya Nasıl Mesaj Atılır?

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 03/01/2018
Whatsapp şüphesiz dünyadaki en büyük anlık mesajlaşma platformudur. Bu servisi günlük aktif kullanan bir milyonun üzerindeki kullanıcı arkadaşlarıyla, ailesi, meslektaşları ve akrabalarıyla iletişimde kalmak için mesaj, fotoğraf, video vb göndermekte, haklı olarak bu uygulama bu başarıyı hak ediyor. Whatsapp birçok yararlı özellik sunmasına rağmen, lansmanından itibaren belirli bölümlerde hala eksiklikleri devam ediyor. Whatsapp’ta kayıtlı olmayan […]

Whatsapp şüphesiz dünyadaki en büyük anlık mesajlaşma platformudur. Bu servisi günlük aktif kullanan bir milyonun üzerindeki kullanıcı arkadaşlarıyla, ailesi, meslektaşları ve akrabalarıyla iletişimde kalmak için mesaj, fotoğraf, video vb göndermekte, haklı olarak bu uygulama bu başarıyı hak ediyor.
Whatsapp birçok yararlı özellik sunmasına rağmen, lansmanından itibaren belirli bölümlerde hala eksiklikleri devam ediyor.

Whatsapp’ta kayıtlı olmayan bir numaraya mesaj atabilmemiz bunun bir örneğidir. Gerçekten tanımadığınız birilerine sadece yazmak için onu kişilerinize eklemek zorunda kalmak bazen bir problem haline gelebiliyor. Birde zamanın kısıtlı olduğu anlarda, tam bir felaket.
Bazen adını bile bilmediğimiz insanları eklemek zorunda kalıyoruz örneğin, elektrikçi, kargo elemanı, tesisatçı vb.
Ancak kayıtlı olmayan bir numaraya mesaj atmanın geçici bir çözümü var, üçüncü taraf uygulamalarını kullanmak gerektirir. O kadar telaşa gerek yok ve zorlanmadan halledebileceğiniz bir yöntem, hadi whatsapp kayıtlı olmayan numaraya nasıl mesaj atılır? bir bakalım:

Whatsapp Kayıtlı Olmayan Numaraya Nasıl Mesaj Atılır?

Not: Kişilere eklemeden Whatsapp mesajı göndermek yalnızca Android cihazlarda çalışıyor.
İphone’larda whatsapp kayıtlı olmayan numaraya nasıl mesaj atılır yöntemi böyle değildir. Geçici çözümü çok kolaydır, çok kısa zamanda halledebilirsiniz. Eğer ilgileniyorsanız, aşağıdaki adımları takip edin:

 • Öncelikle, üçüncü taraf uygulaması olan Click2Chat Whatsapp uygulamasını GooglePlay Store’dan indirmeniz gerekir. Ücretsiz olarak uygulamayı indirebilirsiniz.
 • Birkez açtığınızda, belirli bir telefon numaranızı girebilir hatta ülke kodunu değiştirebilirsiniz. Mesajınızı yazmayı bitirdiğinizde, Whatsapp uygulamasına doğrudan götürecek ve “Şimdi Gönder” öğesine dokunabilirsiniz. Uygulamada bulunan, “Sonra Gönder” öğesine basarak belirli bir saat veya tarihe planlayıp gönderebilirsiniz. Yani planlı bir mesajda gönderebilirsiniz.

Whatsapp Kayıtlı Olmayan Numaraya Nasıl Mesaj Atılır?

Eğer whatsapp kayıtlı olmayan numaraya nasıl mesaj atılır öğrenmek istiyorsanız tüm yapmanız gereken bunlar. Sohbeti başlattıktan sonra, istediğiniz zaman Whatsapp’a geri dönebilirsiniz ve sohbet günlüğündeki mesajları cevaplayabilirsiniz. Temel olarak, Click2Chat Whatsapp bilinmeyen bir numara ile saniyeler içinde Whatsapp konuşması başlatmanıza yardımcı olur. Kişilerinizde ekli olmayan numaralara bu uygulamayla mesaj göndermeye hazır olun. Uygulamayla ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

6 comments on “Whatsapp Kayıtlı Olmayan Numaraya Nasıl Mesaj Atılır?”

 1. E-ticaret sitemizdeki müşterilerinize uygulamak istiyordum. Excelde milyon datamız var, tabiki bunları tek tek telefona ekleyip silme ile uğraşamayacaktık. Sizin yazınızı okuduktan sonra iyice bilgilendim.
  Uygulamayı indirdim ama numaralar ofisteki bilgisayar da kayıtlı . Yarın ofise gidince whatsapp için ilk toplu mesajını göndereceğim. Yazınız için teşekkür ederim.

 2. Whatsapp dan Kullanılmayan bir numaradan msj geliyor bu yollayani nasil bulabilirim

  1. Numarayı Facebook arama botununa yazıp, arama yapınız. Genellikle numara onaylı facebook adresi varsa, profılını bulabılırsınız..

 3. I often visit your blog and have noticed that you don't update it often. More frequent
  updates will give your blog higher authority &
  rank in google. I know that writing posts takes a lot of time, but you can always help yourself with miftolo's
  tools which will shorten the time of creating an article
  to a couple of seconds.

 4. whatsappa kayıtlı olmayan numaraya mesaj atmak istiyorum

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down