WeChat Skype Gibi Uluslararası Aramaları Ekledi

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 06/01/2016
Wechat, 500 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile Uber popüler Çin mesaj uygulaması, skype özelliğinin benzeri uluslararası arama özelliğini ekledi.Hizmet ABD, Hong Kong ve Hindistan merkezli kullanıcılar için başlangıçta kullanılabilir, ancak zamanla başkalarına dışarı atılır.Mobil ve sabit hatlardan arama yapılacağı gibi video aramalar için farklı seçenek vardır. O zamanlar aramaların maliyetini ortaya olmasına rağmen Çin İnternet […]

Wechat, 500 milyondan fazla aktif kullanıcısı ile Uber popüler Çin mesaj uygulaması, skype özelliğinin benzeri uluslararası arama özelliğini ekledi.Hizmet ABD, Hong Kong ve Hindistan merkezli kullanıcılar için başlangıçta kullanılabilir, ancak zamanla başkalarına dışarı atılır.Mobil ve sabit hatlardan arama yapılacağı gibi video aramalar için farklı seçenek vardır.
wechat-calling
O zamanlar aramaların maliyetini ortaya olmasına rağmen Çin İnternet devi Tencent aittir Wechat, kendi kullanıcılarına şeyler başlamak için o aramalar 100 dakikaya kadar izin veriyor.Başlangıç kredi olarak 0,99$ hediye vermektedir. Çin'de derece yenilikçi olduğu için bilinen, ancak uluslararası arama alanına nispeten geç. Asya'da bir başka popüler mesajlaşma uygulaması olan Wechat hizmetidir.
Tencent  göre Wechat için cihazın kullanım sayıları ve aktif kullanıcıların çoğunluğu Wechat her yaştan insan tarafından kullanılan varsayılan mobil mesajlaşma uygulaması tercih edilmektedir.  Çin'de 200 milyon, Güney Afrika, sadece aynı ülkede bir 3.400.000 $ fon açıkladı.
 

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

7 comments on “WeChat Skype Gibi Uluslararası Aramaları Ekledi”

  1. olması gerekitigi gibi olmuş çok lazım oluyor çogu insan artık buralarda görüşüyor telefon fiyatlarıda bu yüzden ucuzlada 1000 dakika 19 tl artık

  2. Yine de whatsapp ı geçemeyeceklerine inanıyorum ben

  3. Çok gereksiz bu uygulamalar umarım yeni bir tane daha eklenmez bu sektöre

  4. Skype A rakip çıkabilir mi acaba. İlerleyen zamanlarda bu sorunun cevabını merakla bekliyorum.

  5. Skypede uluslararası arama ücretsiz diye biliyorum.Fakat wechatte paralı insanlara cazip birşey sunmaları gerekiyor bence.

  6. Skype şu an piyasanın bir numarası zaten msn'i kapattırdığından bu kolayca anlaşılıyor. Şimdide özenti uygulamalar geliştiriyorlar.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down