Twitter ücretli oluyor!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 26/03/2017
Twitter, sosyal medya uzmanları için Premium modeli adı altında ücretli abonelik sistemine geçiş yapmayı planlıyor. Peki, bu ücretli modelden normal kullanıcılar etkilenecek mi? Teknoloji Twitter ücretli oluyor!   Sosyal medya devi Facebook'a kafa tutan Twitter, bugün sızan bilgilere göre ücretli sisteme geçiş yapmayı planlıyor. Twitter'ın resmi istemcisi olan Tweetdeck üzerinden geçilecek olan bu ücretli sistem, profesyonel […]

Twitter, sosyal medya uzmanları için Premium modeli adı altında ücretli abonelik sistemine geçiş yapmayı planlıyor. Peki, bu ücretli modelden normal kullanıcılar etkilenecek mi?

Sosyal medya devi Facebook'a kafa tutan Twitter, bugün sızan bilgilere göre ücretli sisteme geçiş yapmayı planlıyor. Twitter'ın resmi istemcisi olan Tweetdeck üzerinden geçilecek olan bu ücretli sistem, profesyonel sosyal medya uzmanlarına hitap edecek. Peki, Twitter'ın ücretli sisteminden normal kullanıcılar etkilenecek mi?
Twitter, Tweetdeck üzerinden sosyal medya uzmanaları için detaylı araç ve istatistikler sunmaya başlayacak. Bu araç ve istatistikler arasında, Tweet'in kaç kişi tarafından görüntülendiği, hangi bölgelerin o tweet'i daha çok görüntülediği ve tweet zamanlama gibi özellikler yer alıyor.
Engadget'ın haberine göre Tweetdeck Premium hizmeti için kullanıcılardan aylık 20 dolar gibi bir ücret talep edilecek. Normal kullanıcılar eğer bu istatistikleri görüntülemek istemiyorsa Twitter'ı yine ücretsiz olarak kullanabilecek.
1490347439_tweetdeck.jpg
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

3 comments on “Twitter ücretli oluyor!”

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down