Twitter Artık Herkese Reklam Gösterecek

Twitter, siteye girenlerden daha fazla para kazanmanın yeni yolunu bulmuş gibi görünüyor!

Popüler mikroblog sitesi Twitter reklam erişimini genişletmek için çalışmalar yapıyor. Kullanıcılar artık siteye giriş yapmadan da sosyal ağın yayınladığı reklamları görebilecekler.

TechCrunch kaynaklı habere göre Twitter’ın yeni uygulaması şimdilik test aşamasında ve sadece web sürümü için geçerli durumda. İlk olarak ABD, İngiltere, Japonya ve Avustralya’da yürürlüğe konacak yeni özellikle birlikte Twitter artık kullanıcı hesabı olmayan ziyaretçilerden de para kazanmaya başlayacak.

Twitter
Twitter

Şirket böylece reklam amaçlı tweetlerin daha fazla kitleye erişmesini sağlayarak reklamverenler için daha cazip getirmiş olacak. Twitter CEO’su Jack Dorsey görevi devralmasıyla birlikte reklam gelirlerini arttırmanın planlarını yaparken para kazanmanın farklı yollarını bulmaya çalıştıklarını ortaya koyuyordu. Şirket bu hamlesiyle birlikte aylık yarım milyar insana ekstra reklam gösterimi yapmış olacak.


Verification: 6ffab7561f2cd252

3 thoughts on “Twitter Artık Herkese Reklam Gösterecek

  1. yapacak birşey yok adamların para kazanması şart oldu artık 🙂 yoksa o kadar işçinin parası nasıl ödenecek haksız mıyım ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir