Periscope Canlı Yayınlarında O Şart Değişiyor!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 06/05/2016
Periscope canlı yayın tekrarları için süre kısıtlaması kalkıyor Twitter tarafından kurulan canlı yayın yapılmasına imkanı sağlayarak büyük ilgi gören Periscope için yeni bir düzenlemeye gidildi. Twitter tarafına açıldıktan sonra dünya genelinde büyük ilgi gören ve kullanıcıların cep telefonları üzerinden canlı yayın yapmasına imkan sağlayan Periscope için yeni bir düzenlemeye gidildiği öğrenildi. Periscope için yapılan yeni […]

Periscope canlı yayın tekrarları için süre kısıtlaması kalkıyor

Periscope Canlı Yayınlarında O Şart Değişiyor!Twitter tarafından kurulan canlı yayın yapılmasına imkanı sağlayarak büyük ilgi gören Periscope için yeni bir düzenlemeye gidildi.
Twitter tarafına açıldıktan sonra dünya genelinde büyük ilgi gören ve kullanıcıların cep telefonları üzerinden canlı yayın yapmasına imkan sağlayan Periscope için yeni bir düzenlemeye gidildiği öğrenildi. Periscope için yapılan yeni düzenlemede kullanıcıların yaptığı canlı yayınlar artık daha uzun süre izlenebilir durumda olacak. Mevcut sistemde kullanıcıların yaptığı canlı yayınlar 24 saat içerisinde tekrar izlenebilirken bu sürenin uzatılacağı öğrenildi. Üstelik konuyla yapılan açıklamalarda saat sınırlamasının getirilemeyeceği ve kişilerin istediği takdirde ömür boyu videoların tekrar izlenme imkanının olacağı belirtilirken kişiler bu özellik sayesinde tüm canlı yayınlarını saklama imkanı bulacak.
Periscope CEO'su Kayvon Beykpour tarafından yapılan açıklamayla duyurulan bu özelliğin önümüzdeki günlerde resmen kullanıma sunulması beklenirken bu konuda özellikle kullanıcıların talebinin olması ve bu talep karşında böyle bir özelliğin kullanıma sunulduğu tahmin ediliyor.
Periscope için yapılan düzenlemede üstelik kullanıcılara artık bir seçenek de sunulacak. Yapılan düzenlemelerde kullanıcıların canlı yayın videolarını ne kadar süreyle profillerinde tutmak istediği sorulacak. Böylece kişiler isterse ömür boyunca videoların kalmasını sağlayabileceği gibi isterse de belirli bir zaman tercih ederek bu süre boyunca videoların izlenebilmesine mümkün kılacak. Düzenlemenin kullanıcılara bu yönde bir seçenek sunması da sistemin daha iyi bir şekilde kullanılmasını sağlayacak.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

One comment on “Periscope Canlı Yayınlarında O Şart Değişiyor!”

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down