İphone 7 Su Geçirmez Mi Olacak

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 31/12/2015
iPhone 7 cephesinden yeni bilgiler geldi. Çin kaynaklı haberlere göre iPhone 7 suya dayanıklı olacak. iPhone 7’nin tanıtılmasına daha uzun bir süre var; ancak telefona ilişkin sıcak gelimeler yaşanmaya devam ediyor. Daha önce iPhone 6  için de benzer durum yaşanmış ve telefonun aylar öncesinden tasarımı ve teknik özellikleri sızdırılmıştı. Apple’ın bir sonraki telefonu iPhone 7’ye […]

iPhone 7 cephesinden yeni bilgiler geldi. Çin kaynaklı haberlere göre iPhone 7 suya dayanıklı olacak.

İphone 7 su geçirmez mi olacak

iPhone 7’nin tanıtılmasına daha uzun bir süre var; ancak telefona ilişkin sıcak gelimeler yaşanmaya devam ediyor. Daha önce iPhone 6  için de benzer durum yaşanmış ve telefonun aylar öncesinden tasarımı ve teknik özellikleri sızdırılmıştı.
Apple’ın bir sonraki telefonu iPhone 7’ye dair yeni bilgiler Çin’den geldi. Öncelikle iPhone 7 için bileşenlerin %30-35’ini Catcher Technology firması karşılayacak. Firmanın gelecekteki satışlarını analiz eden bir analiste göre iPhone 7’de suya dayanıklı bir kasa kullanılacak. Apple’ın daha önce suya dayanıklılık noktasında elde ettiği patentler iPhone 7’nin suya dayanıklı bir kasaya sahip olabileceği ihtimalini güçlü kılıyor.
DigiTimes tarafından da doğrulanan gelişmeler arasında Apple’ın iPhone 7’de anten çizgilerini kaldıracağı iddiaları da yer alıyor. Apple’ın bu noktada anten çizgilerini gizlemek için yeni bileşik malzemeler temin edeceği konuşuluyor.
En iyi kameraya sahip akıllı telefonlar!
Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bazı haberlerde ise Apple’ın iPhone 7’de kulaklık girişini kaldırmaya hazırlandığı iddia edildi. Yine şirketin gerçekleştirdiği bir patent başvurusuna göre iPhone 5’le birlikte kullanıma sunulan  Lightning portu artık sadece şarj ve veri aktarımı için değil, aynı zamanda kulaklık için de bir bağlantı yuvası haline gelecek.
Çerçevesiz iPhone 7 nasıl olur sizce?
 fft16_mf6456628

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

7 comments on “İphone 7 Su Geçirmez Mi Olacak”

  1. Bence bu özellik artık olmazsa olmaz iphone dan böyle bir girişim bence yerinde olmuş

  2. inşallah böyle olur bir tane almayı düşünüyorum apple en iyi telefon şirketi bence

  3. iPhone 7 bu özelliği getirmekte geç bile kaldı diye düşünüyorum

  4. Daha yenimi yapıyorsun iphone sana yakıştıramadım.

  5. Çerçevesiz çok kötü olacak gibi gözüküyor çünkü çerçeveli olunca ayrı bir hava katıyordu, bakalım su geçirmez özelliği neler katacak.

  6. bence böyle bir konu söz konusu değildir başaramayacaklar öncedende böyle bir konu vardı yatmıştı yine başladı bakalım beklemedeyiz.

  7. Apple herkes tarafından kullanılan şeyleri ya hiç yapmaz ya da geç yapar. Merakla bekliyorum iPhone 7'nin su geçirip geçirmeme özelliğinin olup olmayacağını...

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down