Instagram’ın görüntülü konuşma özelliği aktifleşti

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 27/06/2018
      Instagram'ın görüntülü konuşma özelliği sonunda aktif hale geldi. Peki, Instagram'da görüntülü arama nasıl yapılır? Ocak ayından beri beklenen Instagram’da görüntülü konuşma özelliği nihayet kullanıma sunuldu. Güncelleme kapsamında grup ve bireysel olarak görüntülü konuşmak mümkün hale geldi. Artık Instagram Direct kullanıcıları tek bir kişiyle ya da 4 kişiye kadar gruplarla görüntülü sohbet edebilecek. Kullanıcılar Instagram’da ekli […]
 
 
 

Instagram'ın görüntülü konuşma özelliği sonunda aktif hale geldi. Peki, Instagram'da görüntülü arama nasıl yapılır?

Ocak ayından beri beklenen Instagram’da görüntülü konuşma özelliği nihayet kullanıma sunuldu. Güncelleme kapsamında grup ve bireysel olarak görüntülü konuşmak mümkün hale geldi. Artık Instagram Direct kullanıcıları tek bir kişiyle ya da 4 kişiye kadar gruplarla görüntülü sohbet edebilecek. Kullanıcılar Instagram’da ekli olan arkadaşlarıyla, iOS ya da Android üzerinden, telefon numarasına ihtiyaç duymadan görüntülü olarak görüşebilecek.

Instagram’da görüntülü konuşma nasıl kullanılır?
Görüntülü sohbeti başlatmak için Instagram Direct gelen mesajlar sayfanıza gitmeniz ve mevcut bir konuşmayı açmanız gerekiyor. Daha önce konuşmadığınız biriyle direkt olarak görüntülü sohbet yapmanıza izin verilmiyor. Sohbet ekranında sağ üstte çıkan kamera ikonuna tıkladığınızda arkadaşınızı görüntülü olarak arayabilirsiniz.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

2 comments on “Instagram’ın görüntülü konuşma özelliği aktifleşti”

  1. Thanks for the good writeup. It in truth used to be a enjoyment
    account it. Look advanced to more added agreeable from you!
    By the way, how could we keep up a correspondence?

  2. bu özellik çok iyi oldu. akrabalarımı arayıp görüşüyorum

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down