İnstagram'dan Küçük İşletme Desteği

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 12/05/2020
Instagram bir özelliğini Türkiye'deki kullanıcılara açtı. Küçük İşletme Desteği etiketi ile markanızı ön plana çıkarırken, 3 görselde kullanıcı adı altında gösterilmektedir. Etiket ile tanıtım yaptıktan sonra sizi takip eden takipçilerin hikaye sıralamasında ilk sırada gözükmektedir. Sabit şekilde duran etiket, takipçileriniz hikaye paylaşımı yaptıklarında ilk sırada durmaktadır. Küçük İşletme Desteği etiketi kullandığınızda İnstagram sizin ilk 3 […]

Instagram bir özelliğini Türkiye'deki kullanıcılara açtı. Küçük İşletme Desteği etiketi ile markanızı ön plana çıkarırken, 3 görselde kullanıcı adı altında gösterilmektedir.

Etiket ile tanıtım yaptıktan sonra sizi takip eden takipçilerin hikaye sıralamasında ilk sırada gözükmektedir. Sabit şekilde duran etiket, takipçileriniz hikaye paylaşımı yaptıklarında ilk sırada durmaktadır.

Küçük İşletme Desteği etiketi kullandığınızda İnstagram sizin ilk 3 paylaşımınızı da göstermektedir.

Etiket kullanıcılar tarafından ilgi çekerken, sosyal medya reklamlarında ilgi odağı olacak gibi gözükmektedir.

Etiketi hikaye'de birden fazla kullanma özelliği de bulunmaktadır. Firmanızın markalarını tek paylaşımda etiketleme yapabilirsiniz.

Bir önceki İnstagram Müzik özelliğinden sonra Küçük İşletme Desteği etiketi de ilk gün bir çok kişi tarafından kullanıldı.

Etiket: Ajanda, Ajanda Çeşitleri, Ajanda Fiyatları

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down