Instagram Müzik Özelliği Nasıl Kullanılır

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 15/04/2020
Instagram bir özelliğini Türkiye'deki kullanıcılara açtı. Hikaye paylaşımlarına artık MÜZİK ekleme özelliği geldi. Kademeli olarak kullanıcılara hizmet vermeye başladı. Instagram müzik ekleme özelliğini 2019 yılında ilk olarak 17 ülkeye açmıştı. ABD başta olmak üzere Dünya'da 17 ülke de deneme aşamasındaydı. Yabancı şarkıcıları özelliği kullanırken Türkiye'deki kullanıcılarda şarkı sözleri açılmıyordu. Instagramın yeni özelliği Türkiye'deki kullanıcılar artık […]

Instagram bir özelliğini Türkiye'deki kullanıcılara açtı. Hikaye paylaşımlarına artık MÜZİK ekleme özelliği geldi. Kademeli olarak kullanıcılara hizmet vermeye başladı. Instagram müzik ekleme özelliğini 2019 yılında ilk olarak 17 ülkeye açmıştı.

instagram müzik özelliği nasıl kullanılır

ABD başta olmak üzere Dünya'da 17 ülke de deneme aşamasındaydı. Yabancı şarkıcıları özelliği kullanırken Türkiye'deki kullanıcılarda şarkı sözleri açılmıyordu.

Instagramın yeni özelliği Türkiye'deki kullanıcılar artık kullanmak için yapması gereken, bol bol story çekip seçme kategorisinde müzik tıklayıp sevdiği sanatçıların şarkılarını ekleyebilecek. Şarkı sözleri ile de seçim yapabileceksiniz.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down