Gmail'e iPhone X dopingi!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 05/12/2017
Google, iOS platformundaki Gmail uygulamasını yeni özellikler ile güncelledi. Gmail artık iPhone X ile uyumlu! Teknoloji  Gmail'e iPhone X dopingi! Apple, iPhone X ile ekran çözünürlüğünü ve oranını değiştirmiş ve bu da geliştiriciler için ayrı bir yük oluşturmuştu. Google, iOS platformunda en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Gmail'i bugün iPhone X uyumluluğu ile güncelledi. Google, Apple'ın iPhone X'un ekranı ile uyumlu […]

Google, iOS platformundaki Gmail uygulamasını yeni özellikler ile güncelledi. Gmail artık iPhone X ile uyumlu!

AppleiPhone X ile ekran çözünürlüğünü ve oranını değiştirmiş ve bu da geliştiriciler için ayrı bir yük oluşturmuştu. GoogleiOS platformunda en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Gmail'i bugün iPhone X uyumluluğu ile güncelledi.
Google, Apple'ın iPhone X'un ekranı ile uyumlu hala gelen Gmail uygulamasının güncellenmiş bir sürümünü yayınladı. Ayrıca iOS uygulamasına yapılan güncelleme ile; Apple  iCloud, Microsoft  Outlook ve Yahoo Mail gibi üçüncü parti e-posta hizmetlerine de destek eklendi.
Google'ın App Store'da henüz iPhone X ile uyumlu olmayan popüler uygulamaları yer alıyor. Tahminlere göre 2017 bitmeden bu uygulamalar da güncellenecek ve iPhone X'un ekran çözünürlüğüne destek verilecek.
1512471592_20171205verge2040.0.jpg

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

2 comments on “Gmail'e iPhone X dopingi!”

  1. google ne yaptığını bilmiyor. sürekli yenilik getiriyor.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down