Gizli 6 Hile İle Snapchat Daha Eglenceli

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 01/12/2015
Bazı snapchat 'havalı hileler her zaman bulmak kolay değildir. Uygulamaya aksi sıradan güncellemeleri sırasında yeni özellikler kayma ve rastgele ayarlar menülerinde eğlenceli eklemeler gizleme bilinmektedir. Ekstra metin ekleme için aynı anda iki filtreleri kullanarak snapchat mesajları yapmak mümkün. Ama iyibir kullanıcı olsan da olmasan, özellikleri bol bol vardır bir profesyonel gibi snapchat kullanmanıza yardımcı olabilir. 1. Telefonunuzda […]

Bazı snapchat 'havalı hileler her zaman bulmak kolay değildir.
Uygulamaya aksi sıradan güncellemeleri sırasında yeni özellikler kayma ve rastgele ayarlar menülerinde eğlenceli eklemeler gizleme bilinmektedir. Ekstra metin ekleme için aynı anda iki filtreleri kullanarak snapchat mesajları yapmak mümkün. Ama iyibir kullanıcı olsan da olmasan, özellikleri bol bol vardır bir profesyonel gibi snapchat kullanmanıza yardımcı olabilir.

1. Telefonunuzda tarihini degistirerek eski snapchat uygulamalarına dönebilirsiniz.

 
Snapchat eski uygulamalarını kullanmak için, telefonunuzdan otomatik saat uygulamasını kapatıp, tarihi eski zamanları ayarladıgınızda uygulamaları kullanabilirsiniz.

2. Aynı anda iki filtreler.

 
Snapchat'te çektiğiniz fotoğrafların üzerine yaptığınız filtreleri aynı anda kullanabilirsiniz. İlk olarak seçtiginiz filtrelemeyi parmagınızla dokunmaya devam edin. Diğer elinizle yeni filtreler seçebilirsiniz.Böylelikle aynı anda iki filtreleme kullanabilirsiniz.


 

3. Yazı alanına ekstra metin ekleyin.

 
Karakter sınırını aşmak için bir kullanışlı bir yoldur Notlar uygulamasını kullanıyor. Boş bir metin aralığı seçin ve panoya kopyalayın. Ardından, açık snapchat senin metin alanına yapıştırın.Bir metin alanı kopyalama  sayesinde. Sen boş metin alanını kopyalamak gerekecek ve daha sonra elle alanı tam miktarı yararlanmak üzere satıra imleci eklenecek. Böylelikle yazı yazma alanınız artacaktır.
Snapchat-extra-yazı-640x573 (1)

4.Kisilerin iletisim bilgileri yoksa bile  yeni arkadaşlar ekleyin.

 
Snapchat yönettigi "yakınındakini ekle" özelligi arkadaş grupları kolayca Snapchat'te birbirlerine eklemenize izin verir, aynı çevrede bulunmalarını sağlamaktadır. Snapchat'te  "arkadaş ekle" bölümüne gidin ve yeni bir baglantı eklemek için kısayol "yakınındakini ekle" seçenegini seçin.Yakınızdaki kişilerin profillerini görebilirsiniz.12336138_1051127181600572_1704958277_n12312350_1051127204933903_1673334928_n

5. Simgelerle fotograflarınıza ekstra renk katmak için.

 
Fotograflarınıza eklemek istediginiz simgeleri yakınlastırma ile fotograflarınıza renk katabilirsiniz.İstediginiz simge rengiyle yakınlastırma yapıp, fotograflarınızı renklendirme yapabilirsiniz.
Snapchat-Renk-640x573 (1)

6.Gece kamera moduna açın.

 
Kamera flası yakın ay simgesi ile sembolize edilir. Snapchat en düsük ışık kamera modu, geceleri veya kötü ısık koşullarında daha iyi fotoğraf çekmek için yardımcı oluyor.Gece modu açın çerçeve içinde ne aydınlatmak yardımcı olur.
Gece modu-640x321
 
 
 
 
 
Ömer LAYIK
 
 

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

10 comments on “Gizli 6 Hile İle Snapchat Daha Eglenceli”

  1. Çok teşekkürler. Snapchat'i uzun süredir kullanmama rağmen bunları bilmiyordum. Özellikle üst üst filtre ekleme seçeneğini öğrettiniz için çok teşekkürler 🙂

  2. iPhone 5s kullanıyorum, bende gece modu yok. Nereden etkinleştireceğim? Cevap vermeni umuyorum, şimdiden teşekkürler.

  3. Birisinin hikayesine baktigimizda,goruntulenen kisimda belirmesi mevzusu olmasa daha iyi olur

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down