Facebook'tan Fransa'da Snapchat tarzı mesajlaşma başlıyor

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 30/11/2015
Eger mesaj kaybolur ne yapabilirdiniz? Mesajlar belirli bir süre sonra otomatik olarak silinen  Snapchat  kullanıcıları,bu kavramına aşinadır. Şimdi, Facebook'tan Fransa'da benzer bir özellik test ediyor. Özellik Fransa'da Facebook Messenger uygulaması için bir kum saati simgesi olarak görünür.Kum saati simgesinin üzerine dokunun ve  mesajlar gönderilecektir.Bir saat içinde mesajlar kaybolur. Mesajlar boş sohbet kutuları tarafından temsil edilecek, fakat gönderilen […]

Eger mesaj kaybolur ne yapabilirdiniz?
Mesajlar belirli bir süre sonra otomatik olarak silinen  Snapchat  kullanıcıları,bu kavramına aşinadır. Şimdi, Facebook'tan Fransa'da benzer bir özellik test ediyor.
Özellik Fransa'da Facebook Messenger uygulaması için bir kum saati simgesi olarak görünür.Kum saati simgesinin üzerine dokunun ve  mesajlar gönderilecektir.Bir saat içinde mesajlar kaybolur. Mesajlar boş sohbet kutuları tarafından temsil edilecek, fakat gönderilen mesajlarda içerik mevcut olmayacaktır.Tabii ki, bu mutlaka en kısa sürede herkes için etkin olacaktır. Facebook'un bu özelliği, "küçük bir test" anlamına gelmez.Fransa'da ilerleyen zamanla itibaren, Kaybolan mesajlar insanlara Messenger iletişim kurarken eğlenceli bir seçenek sunar.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

3 comments on “Facebook'tan Fransa'da Snapchat tarzı mesajlaşma başlıyor”

  1. Çok degişik bir uygulama Türkiyedede olmasını isteriz açıkçası yazılarınız çok güzel bu arada teşekkürler. Bu uygulama ülkemizde çıkarsa paylaşın lütfen

  2. Bu başlangıcın Türkiye'yede gelmesini umutla bekliyorum doğrusu. Oldukça yararı olacaktır. Paylaşımınız için teşekkür ederim.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down