Facebook Apple'ın Canlı Fotoğraflar Uygulaması İçin Destek Olmaya Başladı

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 21/12/2015
Apple 3 aydır bu yana "Canlı Fotoğraf" uygulamasını kullanıcılara sundu. Apple,iPhone 6s  ile "Canlı Fotoğraf" uygulamasını entegre etmek için yollar buluyorlar, yavaş ama emin adımlarla ilerliyorlar.. Tumblr "canlı fotoğraflar" hepsini büyük fotoğraf paylaşımına destek veriyorlar. Facebook yeni güncellemelerinde canlı fotoğraf uygulamasını başlattı. Facebook upload ve İOS uygulaması içinde Can Fotoğraf uygulamanı görüntüle olanağı sağladı. Canlı Fotoğraf yükleme […]

Apple 3 aydır bu yana "Canlı Fotoğraf" uygulamasını kullanıcılara sundu.
live-photo
Apple,iPhone 6s  ile "Canlı Fotoğraf" uygulamasını entegre etmek için yollar buluyorlar, yavaş ama emin adımlarla ilerliyorlar.. Tumblr "canlı fotoğraflar" hepsini büyük fotoğraf paylaşımına destek veriyorlar.
Facebook yeni güncellemelerinde canlı fotoğraf uygulamasını başlattı. Facebook upload ve İOS uygulaması içinde Can Fotoğraf uygulamanı görüntüle olanağı sağladı.
Canlı Fotoğraf yükleme hala standart yüklemeden oldukça benzer.Aslında, bu kadar özdeş bir ekstra adım için kaydedin. Canlı olur senin kamera rulo bir fotoğraf yüklerken Fotoğraf etkin bir hale getirmek için  "LIVE" kutusuna sağ alt görünür; Bu dokunun ve Canlı Fotoğraf olarak yüklemek gerekir. Dokunun ve fotoğrafı yükleyin
live-upload-2
İlk kez İphone ve İOS işletim sistemlerinde uygulancak Canlı fotoğraflar 1.5 saniye video  uzunluğunda ekleyebilirsiniz.Live Photo basılı tutup ve bu çevrelerle herhangi bir fotoğrafı basılı tutun ve Live Photo çalışmaya başlar.
Canlı fotoğraf uygulamasını şimdilik İPhone 6 ve İPhone 6s kullanıcıları canlı fotoğraf uygulamasını kullanabileceklerdir.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

5 comments on “Facebook Apple'ın Canlı Fotoğraflar Uygulaması İçin Destek Olmaya Başladı”

  1. Facebook, Apple yapar vatandaşlar da uygular, buna da teknolojiye ayak uydurma denir.

  2. Teknoloji inanılmaz bir halde ilerliyor ve çok ilginç bir hal almaya başladı.Ve öncüsü gene Apple

  3. Facebook 'u çok başarılı bu konularda acaba Facebook u tahtından edebilecek bir marka çıkacak mı ilerde.

  4. bakalım nasip olurda yeni bir iphone 7 alabilirsem çıkınca faydasını görebilecegimiz hoş bir uygulama teşekkürler bilgiler için

  5. Merhabalar,
    iphone7 almayı planlıyorum bu sistem bana almam için destek olacak gibi geliyor hayırlısı bakalım. Değerli paylaşımınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down