Zuckerberg "Müslümanlar, Daima Facebook'a Hoşgeldiniz" Söyledi

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 12/03/2019
Mark Zuckerberg Müslümanların Amerika Birleşik Devletleri girmesini men edilmesi  için çağrıda bulunan Donald Trump gibi yobaz rağmen "cynicism yenik" değil dünyayı çağırdı. Bugün Facebook'un CEO'su onun sitesinde yayınlanan  Facebook'a lideri dünyada Müslümanların destek sesimi eklemek istediğiniz ve "biz haklarınızı korumak için mücadele edeceğini" belirtti. Sonrası Facebook'un kullanıcıların bazı yabancılaştırmak olabilir. Ancak Facebook, karargahında bir belediye binası […]

Mark Zuckerberg Müslümanların Amerika Birleşik Devletleri girmesini men edilmesi  için çağrıda bulunan Donald Trump gibi yobaz rağmen "cynicism yenik" değil dünyayı çağırdı. Bugün Facebook'un CEO'su onun sitesinde yayınlanan  Facebook'a lideri dünyada Müslümanların destek sesimi eklemek istediğiniz ve "biz haklarınızı korumak için mücadele edeceğini" belirtti.

Sonrası Facebook'un kullanıcıların bazı yabancılaştırmak olabilir. Ancak Facebook, karargahında bir belediye binası için Başkan Barack Obama hosting gibi, Zuckerberg ve şirket liberal idealleri ve hoşgörü rahat vaat ederek destek gibi görünüyor.

Zuckerberg Müslümanlar

Zuckerberg Hindistan'ın Başbakanı Narendra Modi, bir Hindu kucaklayan

Zuckerberg "Bazı nefret cynicism yenik kolay yapabilirsiniz" diye itiraf ediyor ama "Biz umut kaybetmek olmamalıdır" ısrar ediyor.Bu göz önüne alındığında, kurucusunun kararlılığının güçlü bir gösteren olduğunu kendisi karşılaştı cynicism için umut verici sonra bu ay insanlığa yardım yönelik servetini koydu.

Facebook bazı aldı yerel sansür yasaları ile birlikte gidiş için eleştiri özellikle Orta Doğu'da ağır İslam ülkelerinde. Bazı Facebook sadece bu ülkelerde faaliyet reddediyorum gerektiğine inanıyoruz. Ama Zuckerberg vatandaşları Facebook üzerinden birbirleriyle bağlantı sağlayan konuşma özgürlüklerinin kısıtlı olsa bile, özgürlük teşvik ettiğini tutar. Ocak ayında bir kamu (paraphrased) dedi ki:

Bir hükümet bir şey söz sahibi insanlara karşı bir bariyer olduğunu söyleyemeyiz bir yasa geçirerek. Biz bir şey engellemek için istekleri olsun her geri itmek için çalışın.

Bu tür insanlar, sevdiklerinizle bağlantı öğrenmek ve iş bulmak için izin gibi diğer yollarla ülkeye yardımcı olabilir çalışmasına devam edilmesi. Yani bizim sorumluluğumuz çalışmaya devam etmektir ezici düşünüyorum.

Ortadoğu'daki protestolar organize Facebook'un kullanımı bazı baskıcı rejimlerin devrilmesine katkıda ile yatırılmaktadır. Ve şimdi terörist saldırılardan sonra ırkçılık ve yabancı düşmanlığı flare up rağmen, Zuckerberg Facebook, tüm inançların insanlar için bir ev kalacağı gerçeğini yineledi olduğunu.

Sosyal ağ artık dünyanın herhangi bir ülkeden daha fazla insanı barındıran gibi, farklı kültürlerin olanlar birbirlerini tanımak için yardımcı olmak için büyük bir fırsat vardır. İnsanlar anlamadıkları şeylerden korkarlar, ama dostluk sayesinde, Facebook hatları bizi bölen silebilirsiniz.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down