WhatsApp Yeni Özelliklerle Güncellendi

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 29/02/2016
iPhone için WhatsApp uygulaması bugün yeni bir güncelleme aldı. WhatsApp 2.12.14 güncellemesi ile uygulamaya yeni özellikler eklendi. Anlık mesajlaşma servisi WhatsApp, güncellemeler ile kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Android platformundaki uygulamasını güncelleyerek yeni emojileri kullanıma sunan WhatsApp, bugün de iPhone için yeni bir güncelleme yayınladı. WhatsApp 2.12.14 sürümü, medya odaklı iyileştirmeleri beraberinde getiriyor. […]

iPhone için WhatsApp uygulaması bugün yeni bir güncelleme aldı. WhatsApp 2.12.14 güncellemesi ile uygulamaya yeni özellikler eklendi.
image
Anlık mesajlaşma servisi WhatsApp, güncellemeler ile kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Android platformundaki uygulamasını güncelleyerek yeni emojileri kullanıma sunan WhatsApp, bugün de iPhone için yeni bir güncelleme yayınladı.
WhatsApp 2.12.14 sürümü, medya odaklı iyileştirmeleri beraberinde getiriyor. Bildiğiniz gibi iOS 9 ile video izlerken Zoom yapma özelliği gelmişti. WhatsApp bu özelliği güncelleme ile uygulamasına adapte ediyor.
iPhone için WhatsApp güncellemesi neler getiriyor?
Fotoğraf ve video görüntüleme tasarımı geliştirildi.
Artık fotograf ve videoları telefonunuza yüklenmiş olan diğer uygulamalardan, Google Drive, Dropbox veya Microsoft OneDrive gibi, seçerek gönderebilirsiniz. "Fotograf/Video Galerisi"ni açtığınızda, "Başka bir uygulamadan seç..."e dokunun.
Sohbet arka planınızı pek çok düz renk alternatifinden seçebilirsiniz.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down