Videshop Artık Bedava!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 07/02/2016
Popüler video düzenleme uygulaması Videoshop’tan büyük sürpriz! iPhone ve iPad’de Videoshop’u indirmek artık bedava! Peki Videoshop ile neler yapılabiliyor? Videshop Artık Bedava! Apple iPhone ya da Apple iPad ürünlerini kullanıyorsanız artık popüler video düzenleme uygulaması Videoshop‘u ücretsiz olarak yükleme şansına sahipsiniz. Normalde bu video düzenleme uygulaması 1.99 dolara indirilebiliyordu. Bugünden itibaren Sizde eğer Videoshop‘u kullanmak […]

Popüler video düzenleme uygulaması Videoshop’tan büyük sürpriz! iPhone ve iPad’de Videoshop’u indirmek artık bedava! Peki Videoshop ile neler yapılabiliyor?
Videshop Artık Bedava!
image
Apple iPhone ya da Apple iPad ürünlerini kullanıyorsanız artık popüler video düzenleme uygulaması Videoshop‘u ücretsiz olarak yükleme şansına sahipsiniz. Normalde bu video düzenleme uygulaması 1.99 dolara indirilebiliyordu. Bugünden itibaren Sizde eğer Videoshop‘u kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek bir adım var. Apple Store’a girmek ve VideoShop’u indirerek bu eğlenceli uygulamayla harika videolar hazırlamak.Peki Videoshop uygulaması ile neler yapılıyor?
İşte Videshop Uygulaması ile Yapılabilecekler!
Videoshop uygulaması ile iPhone ve iPad aygıtlarınızdaki videolarınıza; müzik, voice-over ve özel efektler ekleyebilirsiniz. Klipleri ağır çekim, hızlı çekim hatta geriye bile oynatılabilirsiniz. Ayrıca animasyon başlıklar ve altyazılar ile çok çeşitli filtreler arasından seçim yapabilirsiniz. Videoları birleştirebilir ve tamamladığınızda son halini sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
Videoshop uygulamasının ücretsiz olması harika değil mi? Videoshop uygulaması Apple Store’da ücretsiz olarak sizi bekliyor. Eğer daha profesyonel görünen, eğlenceli videolar hazırlamayı istiyorsanız ve bir sürü video düzenleme uygulaması arasında kararsız kaldıysanız iOS için Videoshop uygulamasını ücretsizken bir an önce indirmenizi tavsiye ediyoruz.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down