Üçüncü Apple Store’un Yeri Belli Oldu!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 01/02/2016
Apple, Türkiye’de üçüncü Apple Store’unu açmaya hazırlanıyor. Peki üçüncü Apple Store nerede olacak? İşte üçüncü Apple Store’un yeri ve tüm detayları! Üçüncü Apple Store’un Yeri Belli Oldu! Apple, 2014 yılında Türkiye’deki ilk Apple Store‘unu açmıştı. İstanbul’un Avrupa yakasındaki Zorlu Center’da yer alan ilk Apple Store‘dan sonra ikinci Apple Store ise Anadolu yakasındaki Akasya AVM içerisinde […]

Apple, Türkiye’de üçüncü Apple Store’unu açmaya hazırlanıyor. Peki üçüncü Apple Store nerede olacak? İşte üçüncü Apple Store’un yeri ve tüm detayları!
Üçüncü Apple Store’un Yeri Belli Oldu!
ömer LAYIK
Apple, 2014 yılında Türkiye’deki ilk Apple Store‘unu açmıştı. İstanbul’un Avrupa yakasındaki Zorlu Center’da yer alan ilk Apple Store‘dan sonra ikinci Apple Store ise Anadolu yakasındaki Akasya AVM içerisinde açılmıştı. Açıldıkları günden beri Türkiye’deki Apple kullanıcılarının ilgi odağı olmayı başaran Apple Store mağazalarında aşırı talep nedeniyle randevular çok ileri tarihlere veriliyor ve bazen randevu almak imkansız hale bile gelebiliyordu. Bunu gören Apple, yeni Apple Store‘unu yani Türkiye’nin üçüncü Apple Store‘unu açma kararı aldı.
iPad Air 3’ün Teknik Özellikleri Netleşiyor!
İşte Türkiye’deki Üçüncü Apple Store’un Yeri ve Detayları!
Apple kullanıcılarının ihtiyaçlarının daha hızlı bir şekilde karşılanması için açılacak üçüncü Apple Store‘un yeri ise henüz inşaat halinde olan ve ikinci Apple Store gibi Anadolu yakasında yer alan Emaar Square olarak belirlendi. Ancak Emaar Square tarafından henüz üçüncü Apple Store ile ilgili bir açıklama gelmedi. Emaar Square inşaatının ise 2016 yılı içerisinde tamamlanması ve Apple Store‘da dahil birçok mağazayla birlikte hizmet vermesi bekleniyor.
Yabancı teknoloji basınında da yer alan Türkiye’nin üçüncü Apple Store‘unu ilk olarak Aralık ayında Apple‘ın kariyer sayfasında görmüştük. Bakalım üçüncü Apple Store, Türkiye’deki Apple kullanıcılarının talep ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek mi?

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down