Türk Şirketten Devrim Yaratacak Aksesuar

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 18/04/2016
Edelkrone Türk yapımı olarak başarılı işlere imza atarken yeni bir aparatıyla da ses getirdi. Yaratıcı ve yenilikçi ürünleriyle piyasada büyük bir ilgi gören Edelkrone yeni ürününü tanıttı. Özellikle akıllı telefonlarda kullanılması amacıyla üretilen yeni ürün telefon askı aparatı olarak tanımlanırken tanıtımı yapıldıktan sonra özellikle internet üzerinden ürün büyük bir ilgi gördü. Edelkrone, akıllı telefonlar için […]

Edelkrone Türk yapımı olarak başarılı işlere imza atarken yeni bir aparatıyla da ses getirdi.
turk-sirketten-devrim-yaratacak-aksesuar
Yaratıcı ve yenilikçi ürünleriyle piyasada büyük bir ilgi gören Edelkrone yeni ürününü tanıttı. Özellikle akıllı telefonlarda kullanılması amacıyla üretilen yeni ürün telefon askı aparatı olarak tanımlanırken tanıtımı yapıldıktan sonra özellikle internet üzerinden ürün büyük bir ilgi gördü.
Edelkrone, akıllı telefonlar için ürettiği telefon askı aparatıyla kullanıcıların büyük bir ihtiyacını karşılarken firma pek çok alanda hizmet veriyor. Özellikle sinema sektörüne dair yapılan üretimlerde büyük bir ilgi gören Edelkrone Amerika Birleşik Devletleri'nde düzenlenen NAB SHOW'da 4 yıl arka arkaya ödül almayı başardı.
Edelkrone, Povie olarak adlandırdığı telefon askı aparatının tanıtımını yaparken bu ürün piyasada var olan pek çok diğer ürünlere göre farklı özellikler içeriyor. Kullanımından tasarımına kadar oldukça ilgi çeken ürün kişilerin boynuna takılması ile kullanılıyor. Kişilerin aksiyon kamerası gibi kamera görüntülerini çekmek istemesi halinde kullanabileceği bu cihaz sayesinde kişilerin baktığı yön kamera ile kayıt altına alınıyor ve böylece çok farklı görüntüler elde ediliyor. Daha çok YouTube üzerinden yayın yapan kişiler tarafından tercih edilen bu cihazlar Povie gibi yenilikçi ürünler ile sektöre olan ilginin de artmasına fayda sağlıyor.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down