TİKTOK'TA MAVİ TİK NASIL ALINIR?

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 06/06/2022
TİKTOK'TA MAVİ TİK NASIL ALMALIYIZ? Oldukça fazla takipçiye sahip olması ile bilinmekte olan sosyal medya uygulaması TikTok'ta birçok fenomen mavi tik veya mavi rozet almaya çaba göstermektedir. Fakat TikTok'ta mavi tik alabilmenin bazı önemli hususlar vardır. Bu hususlar şu şekilde belirtilir. Öncelikle özellikle ifade edilmesi gerekmektedir ki takipçi sayısının fazla olması son derece önemli hususlardan […]

TİKTOK'TA MAVİ TİK NASIL ALMALIYIZ?

Oldukça fazla takipçiye sahip olması ile bilinmekte olan sosyal medya uygulaması TikTok'ta birçok fenomen mavi tik veya mavi rozet almaya çaba göstermektedir. Fakat TikTok'ta mavi tik alabilmenin bazı önemli hususlar vardır. Bu hususlar şu şekilde belirtilir.

Öncelikle özellikle ifade edilmesi gerekmektedir ki takipçi sayısının fazla olması son derece önemli hususlardan biridir.

 • Hesabın doğrulanmış bir e-posta adresi ve telefon numarasına bağlı olması önemli bir durumdur. 
 • Videoların düzgün olmasına dikkat ediniz.
 • Sürekli hastag paylaşınız
 • Eğlenceli ve daha çok trenlerden seçilen video konseptlerinin tercih edilmiş olması mavi tik almayı kolaylaştırır.
 • Düzenli olarak her gün içerik paylaşmalısınız.
 • Tanınmış bir isim örneğin şarkıcı, oyuncu, siyasetçi vs gibi ünlü isimler olmak mavi tik almanız oldukça fazla kolaylaşır.
 • Videoların beğenilerinin organik ve fazla olması önemli bir durumdur.
 • TikTok arama kısmında hesabınızın çıkması gerekir.
 • Özgün içerikler  çekebilmelisiniz.
 • Eğlenceli videolar ile dikkat çekmek popüler olmanıza yardımcı olur. Videoların izlenme sayısının yüksek olması gerekmektedir.

Tüm bu maddelerden hepsi olmasa bile çoğunluğunun sağlanmış olması mavi tik almanızı kolaylaştırır. Saydıklarımızdan özetleyebileceğimiz gibi TikTok sosyal medya hesabınızda  mavi tik alabilmek için aranan en önemli kriter gerçek bir kişi olduğunuzu ispat etmek  ve popüler bir hesaba sahip olmaktadır.

Tüm bu işlemlerin  ardından TikTok mavi tik almak için yapmanız gereken en önemli durum  TiKTok sosyal medua hesabınızda başvuruda bulunma talebini yapmaktadır. TikTok'un ana sayfasında yer alan  geri bildirim bölümünden ya da  TikTok sosyal medya platformuna mail atarak başvuruda bulunabilme imkanına sahipsiniz.

Yazmış olduğunuz  yazılar mutlaka  ingilizce olmalıdır. Bunun yanı sıra  mavi tik almak için yazacağınız bu başvuru talebinde  neden mavi tik almanız gerektiğinizi belirtip yollayın. Ardından gerekli incelemeler Tiktok sosyal medya hesabı tarafından yapıldıktan kısa bir süre  sonra mavi tik rozetini almaya hak kazanmanız  söz konusu olduğu zaman  mavi tikiniz profilinizde görünmeye başlayacaktır.

Tiktok’ta mavi tik nasıl alınır? hesap doğrulaması nasıl yapılır diye merak ediyorsanız  öncelikle aşağıda yer alan kriterleri mutlaka taşımanız gerekir.

 • Gazete Ve Dergilerde Paylaşılmış Olmak
 • İnstagram sosyal medya uygulamasında  Mavi Tik Sahibi Olmak
 • Google Arama Algoritmasında İsminizin Fazla Geçmesi
 • Ünlü Bir İsim Olmak
 • Marka Olmak
 • Fenomen Olmak
 • Tiktok Aramalarında İsminiz İle Yapılan Aramaların Sıklığı

Sizde herhangi bir kullanıcı iseniz boşu boşuna mavi tik hevesine kapılmamanızı tavsiye ederiz. Size ‘’tiktok mavi tik satın  al’’ adı  kategorisinde  ürün satmaya çalışan dolandırıcı firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Tiktok mavi tik almak için sizden kimse şifre talebinde bulunmaz.

Tiktok Mavi Tik Alabilmemiz Kolay Mı?

Elbette tiktok mavi tik almak mümkün bir durumdur. Bu noktada tavsiyemiz  öncelikle seo eğitimleri iletişime girişmelisiniz. Normal bir kullanıcı için önerilen  bu teknik sayesinde google’de blog sayfalarına, yorumlara kendi ismini yazarak ya da makalelerde isminizi geçirerek tiktok sosyal medya platformunda  mavi tik alma sürecini hızlandırabilirsiniz.

Tiktok Mavi Tik Alma Uygulaması Nedir?

 Bu noktada özellikle tiktok sosyal medya hesabı  kullanıcılarına ifade edip uyarmamız gerekir ki Tiktok sosyal medya platformunda mavi tik alma hilesi ve uygulaması kesinlikle söz konusu değildir.

 Yukarıda ifade ettiğimizz maddeleri dikkate alarak sizler de tiktok’ta doğal yollardan mavi tik alabilirsiniz.  Fakat herhangi bir hileli işlem yapmaya çalışırsanız hesabınız kapanmaya kadar gider. O yüzden de mümkün olduğu kadar sahte hesapları takip etmeyiniz. Sahte hesapların sizi takip etmesine izin vermeyiniz ve kesinlikle hile ile mavi tik alma uygulamalarını indirmeyiniz.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down