Tiktok’ tan devrim Niteliğinde Karar! Canlı Yayında Artık Oyun Oynayabileceksiniz!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 30/05/2022
Tiktok’ta Yenilikler Sürüyor Dünyada milyonlarca takipçiye sahip olan video paylaşma, vido yayınlama ve yorum yapıp beğeni yapma sosyal medya uygulaması olan tiktok sosyal medya platformu adeta yeniliklere doymuyor. Tiktok kullanıcılarına her an bir sürpriz yapmaya hazırlanmakta. Kullanıcılar Tiktok Sosyal Medya Platformundan oldukça Memnun Dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip olan tiktok sosyal medya uygulaması tiktok adeta diğer […]

Tiktok’ta Yenilikler Sürüyor

Dünyada milyonlarca takipçiye sahip olan video paylaşma, vido yayınlama ve yorum yapıp beğeni yapma sosyal medya uygulaması olan tiktok sosyal medya platformu adeta yeniliklere doymuyor. Tiktok kullanıcılarına her an bir sürpriz yapmaya hazırlanmakta.

Kullanıcılar Tiktok Sosyal Medya Platformundan oldukça Memnun

Dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip olan tiktok sosyal medya uygulaması tiktok adeta diğer sosyal medya uygulamaları ile kıyasıya rekabet içerisinde. Özellikle dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Tiktok sosyal medya platformu kullanıcılar tarafından oldukça büyük bir ilgi ile tercih edilmekte. Bu noktada özellikle belirtilmesi gerekir Ki Tiktok sosyal medya uygulamasını neredeyse dünya genelinde 7’den 77’ye milyonlarca kişi takip ediyor. Kullanıcılar Tiktok sosyal medya uygulamasından oldukça memnun.

Tiktok  Yeniliklere Doymuyor. Devrim niteliğinde özellik geliyor

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcının severek ve büyük bir ilgi ile tercih ettiği sosyal medya uygulaması Tiktok platformu, adeta dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olarak karşımıza çıkmakta. Bunun yanı sıra Tiktok sosyal medya platformu adeta yeniliklere doymuyor. Sürekli yeni özellikleri ile Tiktok kullanıcılarına müjde veren uygulama adeta diğer sosyal medya platformları ile kıyasıya rekabet içerisinde. Daha önce bilindiği üzere dünya genelinde milyonlarca takipçiye sahip olan İnstagram sosyal medya platformu artık platform üzerinde arama yapılmasına izin verildiğini ifade etmiştir. Bunun yanı sıra Tiktok sosyal medya uygulaması ise artık platform üzerinden kullanıcıların oyun oynayacaklarını dile getirmiştir. Dolayısıyla Tiktok adeta devrim niteliğinde bir karara imza atmıştır. Tiktok’un bu yeni özelliği aynı zamanda pek çok sosyal medya uygulamalarına fark atacak şekilde. Özellikle ele alınıp belirtilmesi gerekir ki Tiktok sosyal medya uygulaması üzerinden kullanıcılar oyun oynadıkları taktirde Tiktok üzerinde oldukça fazla etkileşimler meydana gelecektir. Bunun yanı sıra Tiktok’un bu yeni oyun oynama özelliği adeta kullanıcıların merakla beklediği özelliklerden biri haline gelmiştir.

Tiktok Kullanıcılarını sevindirdi

Son zamanlarda dünyanın en çok etkileşim aldığı dünya genelinde milyonlarca kişinin severek ve büyük bir ilgi ile takip ettiği Tiktok sosyal medya uygulaması, yeni özelliği ile adeta kullanıcılarını sevindirmeyi başardı. Bu yeni özellik kapsamında artık Tiktok sosyal medya uygulaması üzerinden kolaylık ile oyun oynanabilecek. Bunun yanı sıra Tiktok sosyal medya uygulaması bu yeni özelliğini kullanıcıların aynı zamanda canlı yayın özelliği ile birlikte yapmalarına da izin vermiş olacak. Bu sebepten dolayı artık siz canlı yayın açtığınız zaman Tiktok kişisel sosyal medya hesabınızda yalnızca canlı yayınınızda takipçileriniz ile sohbet etmeyecek aynı zamanda canlı yayınıza katılım gösteren takipçileriniz ile birlikte mobil oyunlarda oynama hakkına sahip olacaksınız. Yani bir nevi bir taşla iki kuş vuracaksınız. Hem oyun oynayıp hem de canlı yayın açma imkanına sahip olacaksınız.

Tiktok’ tan devrim Niteliğinde Karar! Canlı Yayında Artık Oyun Oynayabileceksiniz

Tiktok sosyal medya platformu adeta devrim niteliğinde bir karara imza attı. Artık bundan sonraki süreçte Tiktok sosyal medya hesabınızda canlı yayın açarken aynı zamanda takipçileriniz ile birlikte doya doya oyun oynayabilme imkanına sahipsiniz. Özellikle Tiktok sosyal medya platformunun bu kararı vermesinin sebebi diğer sosyal medya uygulamalarından daha çok etkileşim alabilmek. Takipçileriniz arasında hem canlı yayın açarken hem de oyun oynayabileceğiniz bu yeni özellik için Tiktok şimdiden kollarını sıvadı bile. Bu yeni özellik için şimdiden Tiktok çalışanları mini testler yapmaya hazırlandı Özellikle belirtilmesi gerekir Ki dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Tiktok sosyal medya uygulamasının bu yeni hamlesi şimdiden oldukça fazla beğeni almış durumda.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down