Threads nedir, nasıl kayıt olunur? Instagram Threads uygulaması özellikleri neler, nereden indirilir ve nasıl üye olunur?

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 07/07/2023
6 Temmuz'dan itibaren kullanıma açılan ve Twitter'a benzerliğiyle dikkat çeken uygulama, tıpkı diğer Meta uygulamaları gibi Instagram hesabına bağlanarak kullanılabilecek. Meta’nın Twitter’a rakip olarak geliştirdiği uygulama olan Threads, ilk 7 saatte 10Milyon kullanıcıya ulaştı. İnstagram hesabınızla ücretsiz olarak Threads uygulamasını indirebilirsiniz.  Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, uygulama açıldıktan sonra "Threads'e hoşgeldiniz" paylaşımını yaptı. Threads'in yayınlanması ile […]

6 Temmuz'dan itibaren kullanıma açılan ve Twitter'a benzerliğiyle dikkat çeken uygulama, tıpkı diğer Meta uygulamaları gibi Instagram hesabına bağlanarak kullanılabilecek. Meta’nın Twitter’a rakip olarak geliştirdiği uygulama olan Threads, ilk 7 saatte 10Milyon kullanıcıya ulaştı. İnstagram hesabınızla ücretsiz olarak Threads uygulamasını indirebilirsiniz. 

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, uygulama açıldıktan sonra "Threads'e hoşgeldiniz" paylaşımını yaptı.

Threads'in yayınlanması ile ilgili son 7 günlük trend verilerine bakınca 2. sıradayız.

Threads, Instagram kullanıcılarının mevcut kimlik bilgilerini kullanarak, metinlerini 500 karaktere kadar, bağlantıları, fotoğrafları ve 5 dakikaya kadar video paylaşmalarına imkan tanıyor.

İnstagram hesaplarıyla bağlantılı olduğu için Threads hesabı silinmiyor. Silmek istediğinizde instagram hesabınızda silinmektedir. Sadece dondurabilirsiniz. 

Tek paylaşımda en fazla 10 adet fotoğraf paylaşımı yapılmaktadır. İnstagram özelliğiyle aynıdır.

 

Hesaplar arasında geçiş yapmak için önce ayarladan “çıkıp yap” tıkladıktan sonrasında hesaplar arasında geçiş yapabilirsiniz.  Arayüze geldiğiniz, kullanıcı adlarına tıkladıktan sonra istediğiniz hesaba geçebilirsiniz.

Twitter’da olduğu gibi hashtag ve link kullanımı bulunmuyor. 

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down