Snapchat Sansürlenecek! Kullanıcılar Dikkat!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 20/05/2016
Snapchat Sansürlenecek! Kullanıcılar Dikkat! Yeni kullanıma sunulan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi Snapchat olurken Snapchat için artık sansür döneminin başlayacağı belirtildi. Özellikle genç neslin büyük ilgi gösterdiği ve kişilerin yayın yapabilmesine imkan sağlayan Snapchat'te uygunsuz içeriklerinin daha fazla yer almaya başlamasıyla birlikte önlem alınması da kaçınılmaz oldu. Sansür Dönemi BaşlıyorSnapchat üzerinden gönderilen içeriklerin filtrelenmesi ve […]

Snapchat Sansürlenecek! Kullanıcılar Dikkat!

Yeni kullanıma sunulan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi Snapchat olurken Snapchat için artık sansür döneminin başlayacağı belirtildi.

Snapchat Sansürlenecek! Kullanıcılar Dikkat!Özellikle genç neslin büyük ilgi gösterdiği ve kişilerin yayın yapabilmesine imkan sağlayan Snapchat'te uygunsuz içeriklerinin daha fazla yer almaya başlamasıyla birlikte önlem alınması da kaçınılmaz oldu.

Sansür Dönemi BaşlıyorSnapchat üzerinden gönderilen içeriklerin filtrelenmesi ve cinsel içeriklerin sansürlenmesi adına düzenlemenin yapılacağı belirtilirken bundan sonraki süreç içerisinde bu tip paylaşımların yapılması da önlenecek. Diğer sosyal ağlara göre çok daha eğlenceli bir kullanımı olan Snapchat, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını gidermek adına bu sosyal ağı tercih etmesi nedeniyle zor bir süreçten geçiyor.Yayınlara müdahale edilememesi ve bu konuda gelen şikayetler ile birlikte firmanın zor durumda kalması Snapchat üzerinden bir düzenlemenin yapılmasını mecbur kılarken köklü değişiklikler ile birlikte artık cinsel içerikli yayınların kaldırılması bekleniyor. Konu ile ilgili paylaşılan bu bilgilerin dışında herhangi bir detay belirtilmezken önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalar ile ilgili detayların paylaşılması ve Snapchat'te sansür döneminin başlaması bekleniyor.
Snapchat Nedir?
Snapchat kullanıcıların kısa videolar ve notlar paylaşabildiği sosyal medya olurken, farklı filtreleri ve efektleri ile birlikte Snapchat oldukça keyifli çalışmaların ortaya çıkmasını sağlıyor. Mobil olarak kullanıma sunulan Snapchat için kişiler işletim sistemlerine uygun Snapchat versiyonunu uygulama marketten indirerek kurulum sağladıktan sonra Snapchat'i deneme fırsatı bulabilir.
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down