Snapchat İndir - Snap Nasıl Atılır?

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 18/04/2016
Eğer arkadaşlarınızla anlık olarak video paylaşmaktan ve resim paylaşmaktan hoşlanıyorsanız Snapchat sunduğu ilginç yapı ile tercih edebileceğiniz başarılı bir geçici resim ve video paylaşma uygulamasıdır. Uygulamanın temel mantığı kameranız ile çektiğiniz fotoğrafları ve videoları ya da telefonunuzda yüklü resim ve videoları arkadaşlarınıza göstermek, görüntülenmesi sonrasında ise kendiliğinden silinmesini sağlamaktır. Böylece görüntülenmesi sonrasında silinen geçici mesajlar […]

Eğer arkadaşlarınızla anlık olarak video paylaşmaktan ve resim paylaşmaktan hoşlanıyorsanız Snapchat sunduğu ilginç yapı ile tercih edebileceğiniz başarılı bir geçici resim ve video paylaşma uygulamasıdır.
snapchat-indir-video-ve-resim-paylasma-uygulamasi
Uygulamanın temel mantığı kameranız ile çektiğiniz fotoğrafları ve videoları ya da telefonunuzda yüklü resim ve videoları arkadaşlarınıza göstermek, görüntülenmesi sonrasında ise kendiliğinden silinmesini sağlamaktır.
Böylece görüntülenmesi sonrasında silinen geçici mesajlar paylaşılmış olunmaktadır. Bu durum özel anlarınızı yakaladığınız görüntülerin izinsiz kullanımını önleyebilir ve kişisel güvenliğinizi arttırabilir. Paylaşılan resim ve videolar görüntülenmesinin ardından Snapchat sunucularından silinmektedir. Bu sayede iletinizin sunucudan da tespit edilmesi ve hack gibi saldırılar sonrası çalınması mümkün olmamaktadır.
Snapchat Hemen İndir
Snapchat resim ve video paylaşma için sunduğu ek özelliklerle de tercih edilebilecek bir uygulamadır. Dilerseniz resimlere yorum ekleme ve videolara yorum ekleme özelliği sayesinde paylaşacağınız içeriğe kısa notlar iliştirebilir ve iletinizi daha da kişiselleştirebilirsiniz. Uygulamanın bir diğer kullanışlı özelliği toplu mesaj gönderme özelliğidir. Bu özellik sayesinde iletilerinizi aynı anda birden fazla arkadaşınız ve tanıdığınızla paylaşabilirsiniz.
Snapchat görüntülendikten sonra silinen mesajlar sayesinde daha da özel iletiler paylaşmanıza imkan tanıyan kullanışlı bir iletişim uygulaması olarak öne çıkıyor.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down