Dün gerçekleştirilen Galaxy S8 lansmanında çeşitli yenilikler paylaşan Samsung, e-ticaret sitesini de tanıttı. Dün itibariyle aktif durumda olan Samsung’un e-ticaret sitesine shop.samsung.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Şimdilik sadece Galaxy S8 ve S8+ modellerinin ön siparişini verebileceğiniz e-ticaret sitesi, yakın zamanda ürün kataloğunu genişletecek.

2017’nin ikinci çeyreğinde Samsung’un tüm ürünlerini kataloğuna ekleyecek olan e-ticaret sitesi, aksesuar seçeneklerini de bünyesinde barındıracak. Müşterilerine ücretsiz kargo, 14 gün içerisinde ücretsiz iade ve 7/24 kargo takibi imkanı da sunan e-ticaret sitesi, yeni tanıtılacak Samsung akıllı telefonlarının ön siparişe açılacağı ilk adres olacak.

Geçtiğimiz Şubat ayında içerisinde başka markaların ürünlerinin de bulunduğu Samsungwa.com.tr e-ticaret sitesini kullanıma sunan Samsung, shop.samsung.com.tr adresinden kendi ürünlerini satacak. Ön siparişe açılan Galaxy S8 modellerinin 24 Nisan itibariyle teslim edileceğini de ekleyelim.