Samsung Galaxy S7’nin Piyasaya Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 29/01/2016
Samsung çok yakında Galaxy S7 modelini tanıtacak. Peki Samsung Galaxy S7 ne zaman piyasaya çıkacak? İşte Samsung Galaxy S7’nin sızdırılan çıkış tarihi! Samsung Galaxy S7’nin Piyasaya Çıkış Tarihi Sızdırıldı! Samsung‘un yeni model akıllı telefonlarından biri olacak Galaxy S7 modeline ait teknik özelliklerden bazıları daha önce sızdırılmıştı. Sızıntılarıyla tanınan evleaks ise bu defa Twitter üzerinden Samsung […]

Samsung çok yakında Galaxy S7 modelini tanıtacak. Peki Samsung Galaxy S7 ne zaman piyasaya çıkacak? İşte Samsung Galaxy S7’nin sızdırılan çıkış tarihi!
image
Samsung Galaxy S7’nin Piyasaya Çıkış Tarihi Sızdırıldı!
Samsung‘un yeni model akıllı telefonlarından biri olacak Galaxy S7 modeline ait teknik özelliklerden bazıları daha önce sızdırılmıştı. Sızıntılarıyla tanınan evleaks ise bu defa Twitter üzerinden Samsung Galaxy S7‘nin Amerika’daki piyasaya sunulma tarihini sızdırıdı.
Samsung Galaxy S7 Konsept Videosu Çıktı!
İşte Samsung Galaxy S7’nin Sızdırılan Çıkış Tarihi!
@evleaks’in Twitter hesabı üzerinden attığı Tweet’e göre Samsung Galaxy S7 11 Mart tarihinde Amerika’da satışa sunulacak. Eğer @evleaks’in sızdırdığı çıkış tarihi doğruysa Samsung Galaxy S7, geçen sene 10 Nisan’da satışa sunulan Galaxy S6’ya göre yıl bazında daha erken bir tarihte piyasaya sürülmüş olacak.
MWC 2016’da tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S7 için bugüne kadar pek çok sızıntı gelmişti. Galaxy S7‘nin yeni gelen piyasaya sürülme sızıntısının kaynağı ise bu defa diğerlerine göre daha sağlam bir kaynaktan gelmiş oldu. Ancak yine de bu sızıntının da doğruluğu kanıtlanmış değil. Yani ortada net bir çıkış tarihi henüz yok.
Samsung Galaxy S7‘nin 4GB RAM, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi, Exynos 8890 yonga seti, 5.1 inç büyüklüğünde ekran ve 20 megapiksel arka kameraya sahip olacağı son gelen sızıntılarda aktarılmıştı.
Bakalım Samsung, Galaxy S7 modelini tanıttığında bizleri bütün bu sızdırılan bilgiler ışığında şaşırtmayı başarabilecek mi?

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down