Samsung'’tan C Serisi Geliyor

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 18/04/2016
Bugüne kadar mevcut telefon seviyelerine yeni modeller eklemeyi tercih eden Samsung'un yeni bir telefon serisine başlayacağını açıklandı. Dünyanın en önemli ve en çok tercih edilen akıllı telefon üreticilerinden olan Samsung yeni bir telefon serisini daha çıkartıyor. Telefon üretimi konusunda özellikle son yıllarda hızlanan ve pek çok farklı model ile kullanıcılara erişme şansı elde eden Samsung'un […]

Bugüne kadar mevcut telefon seviyelerine yeni modeller eklemeyi tercih eden Samsung'un yeni bir telefon serisine başlayacağını açıklandı.

samsung-tan-c-serisi-geliyor
Dünyanın en önemli ve en çok tercih edilen akıllı telefon üreticilerinden olan Samsung yeni bir telefon serisini daha çıkartıyor. Telefon üretimi konusunda özellikle son yıllarda hızlanan ve pek çok farklı model ile kullanıcılara erişme şansı elde eden Samsung'un Galaxy Note, S, A ve J serilerine ek olarak C serisine de başlayacağı ifade edildi. Samsung C serisinin Geekbench testi gibi pek çok rapor üzerinden bilgi alınabilen yeni seriye dair son günlerde kapsamlı bir rapor daha açıklandı.
Açıklanan rapordan elde edilen bilgilere göre Samsung C serisi tamamen metal gövdeden oluşacak. Metal gövdenin ince bir tasarım ile desteklenmesi ile birlikte tasarım açısından çok daha başarılı olması beklenen C serisi telefonlar yüksek özellikler ile desteklenecek. Yayınlanan raporda görüldüğü üzere 4 GB’lık bir RAM’in bulunduğu cihaz Snapdragon 617 yonga seti ile performans sağlayacak.
Android 6.0.1 Marshmallow işletim sisteminin olması beklenen cihazlarda raporda belirtilen önemli bir detay dikkat çekiyor. Raporda yer alan dikkat çekici detaya göre C serisi Çin’de satışa çıkacak. Fakat bu konuda yapılan değerlendirmelerde başlangıç için Çin tercih edilse de kısa süre içerisinde tüm Avrupa ülkelerinde de telefonun satışa çıkması bekleniyor.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down