Reklamcılar Derneği’nin yeni başkanı belli oldu

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 02/02/2017
23 Ocak günü yapılan Reklamcılar Derneği’nin 33. Genel Kurulu ve Reklamcılık Vakfı’nın 27. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimlerle yeni yönetim kurulları belirlendi. Yapılan Olağan Genel Kurullar sonucunda; Reklamcılar Derneği 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Nil Bağcıoğlu, Reklamcılık Vakfı 13. Dönem Başkanı ise Lize Karaboğa oldu. Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nil Bağcıoğlu Nil Bağcıoğlu, başkanlığı […]

23 Ocak günü yapılan Reklamcılar Derneği’nin 33. Genel Kurulu ve Reklamcılık Vakfı’nın 27. Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimlerle yeni yönetim kurulları belirlendi.

Yapılan Olağan Genel Kurullar sonucunda; Reklamcılar Derneği 15. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Nil Bağcıoğlu, Reklamcılık Vakfı 13. Dönem Başkanı ise Lize Karaboğa oldu.

Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nil Bağcıoğlu

Nil Bağcıoğlu, başkanlığı devralırken; 2017’nin bir dayanışma, derde deva yılı olacağına vurgu yaptı. Dernek yeni yönetim kurulunun bağımsız, çok uluslu, konvansiyonel, dijital, deneyimli, genç dengesine dayalı kurgulandığını ve kadın ağırlığı taşıdığının altını çizdi.

Reklamcılık Vakfı Başkanı Lize Karaboğa

Lize Karaboğa ise Reklamcılık Vakfı’nın üye tabanını genişleterek projelerin daha çok sektör insanına ulaşmasının sağlayacaklarını söyledi. Dijital dönüşümün hem Vakfın çalışma biçiminde hem de eğitim içeriğinde ağırlık kazanacağını vurguladı.

Reklamcılar Derneği 2017 Dönemi Yönetim Kurulu:

                                                   
Reklamcılar Derneği 2017 Dönemi Yüksek Danışma Kurulu:
Jeffi Medina (Başkan – Medina Turgul DDB), Nil Bağcıoğlu (Reklamcılar Derneği Başkanı), Cem Topçuoğlu (TBWA\Istanbul), Nesteren Davutoğlu, Faruk Kaptan (Ajans Ultra), Erol Batislam (Havas Worldwide), Tuğbay Bilbay (Man ajans/JWT)

Reklamcılık Vakfı 2017 Dönemi Yönetim Kurulu:
Asıl                                                                             Yedek           
Lize Karaboğa                                                            Aslıhan Anarat
Erol Batislam                                                             Roda Sezer
Ayça Seba Özdemir                                                   Şerife Kırımlı
Toygun Yılmazer                                                       Goncafem Başçelik
Yeşim İpek
Uğur Çakır

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down