Puma Ignite Disc Satışa Çıkıyor

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 11/04/2016
Puma Ignite Disc Satışa Çıkıyor Dünya’nın bağcıksız kapanan ilk ayakkabısı Puma Ignite Disc satışa çıkıyor Teknoloji Güncel Puma Ignite Disc Satışa Çıkıyor  Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, ilk kez 25 yıl önce koşu ayakkabılarında kullandığı DISC teknolojisi ile ayakkabı tasarım teknolojilerine yeni bir soluk getiriyor. PUMA’nın DISC sistemi; ayakkabının önünde yer alan DISC butonu çevrildiğinde […]

Puma Ignite Disc Satışa Çıkıyor

Dünya’nın bağcıksız kapanan ilk ayakkabısı Puma Ignite Disc satışa çıkıyor

 Dünyaca ünlü spor performans giyim markası PUMA, ilk kez 25 yıl önce koşu ayakkabılarında kullandığı DISC teknolojisi ile ayakkabı tasarım teknolojilerine yeni bir soluk getiriyor. PUMA’nın DISC sistemi; ayakkabının önünde yer alan DISC butonu çevrildiğinde harekete geçiyor ve ayakkabı iskeletinde yer alan tel yapıyı istenilen ölçüde sıkıştırıyor.
1460365627_puma-ignite-disc.jpg
PUMA’nın bağcıksız ayakkabı teknolojisi DISC, 25. yılında sektörde yine bomba etkisi yaratmaya hazırlanıyor. PUMA’nın DISC sistemi; ayakkabının önünde yer alan DISC butonu çevrildiğinde harekete geçiyor ve ayakkabı iskeletinde yer alan tel yapıyı istenilen ölçüde sıkıştırıyor. Bu tel yapı ayağı her yönden sararak kusursuz konfor sağlıyor. Maksimum rahatlığı minimum sürede elde etmeyi sağlayan ayakkabı, önünde bulunan DISC’in üzerine basıldığında kendini gevşetiyor ve ayak serbest kalıyor. DISC, ayağın ayakkabı içerisine mükemmel bir uyum ile oturmasını sağlayan, devrim niteliğindeki ‘bağcıksız spor ayakkabısı teknolojisi’ ile dikkat çekiyor. 
pumaignite-disc.jpg
Dünyanın en hızlı adamı Usain Bolt’un da tercihi olan IGNITE DISC,  2015’e damgasını vuran IGNITE koşu ayakkabılarındaki üstün köpük teknolojisini, DISC Sistemi ile buluşturuyor. Her saniyeye önem veren koşucuların, ayakkabılarını en hızlı şekilde giyip koşuya başlamasını sağlayan DISC Sistemi’nin yanı sıra, tabanında yer alan IGNITE köpük teknolojisi ile koşarken harcanan enerji koşucuya iade ediliyor.
Koşu, antrenman ve fitness için tercih edilen IGNITE DISC modeli 439 TL fiyatıyla 20 Nisan’da tüm PUMA mağazalarında satışa sunulacak.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down