PlayStation 5 üretimi başladı!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 27/04/2017
PlayStation 5 hakkında yeni bilgiler geldi! iddialara göre Sony bünyesinde çalışacak yeni mühendisler işe alıyor. Sony, bu mühendislerini yeni geliştireceği bir oyun cihazı için kurduğu ekipte çalıştıracak. Yani Sony, Playstation ailesine yeni bir konsol getirecek ya da Playstation'a alternatif bir oyun konsolu üretecek.   Başka bir bilgiye göre Sony kuracağı bu ekiplePlaystation 5 üretimine başlayacak ve 2019 yılına kadar […]

PlayStation 5 hakkında yeni bilgiler geldi!

iddialara göre Sony bünyesinde çalışacak yeni mühendisler işe alıyor. Sony, bu mühendislerini yeni geliştireceği bir oyun cihazı için kurduğu ekipte çalıştıracak. Yani Sony, Playstation ailesine yeni bir konsol getirecek ya da Playstation'a alternatif bir oyun konsolu üretecek.
1493206100_sony-might-be-working-on-the-playstation-5.jpg
 
Başka bir bilgiye göre Sony kuracağı bu ekiplePlaystation 5 üretimine başlayacak ve 2019 yılına kadar konsolu piyasaya sürecek. Şirket her gün yenilenen teknolojiye ayak uydurmak için Playstation kadrosunu genişletmek istiyormuş.
Ancak bunlar tabiki sadece dedikodu. Yani şirketten gelmiş resmi açıklama veya haber yok. ilerleyen günlerde sizlerle yeni bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down