Playstation 4 3.50 Güncellemesinin Gizli Özellikleri

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 11/04/2016
Ps4 3.50 sürüm güncellemesine ait yeni bilgiler ortaya çıktı TeknolojiOyun / Sony PS4Playstation 4 3.50 Güncellemesinin Gizli Özellikleri Sony, yeni nesil oyun konsolu Playstation 4 için 3.50 sürüm güncellemesini hazırladı. Özellikle PC ve MAC üzerinden Remote Play desteği sunan sürüm güncellemesinin bazı yeni detayları da ortaya çıkmaya başladı. Playstation 4 için hazırlanan en önemli sürüm […]

Ps4 3.50 sürüm güncellemesine ait yeni bilgiler ortaya çıktı

Sony, yeni nesil oyun konsolu Playstation 4 için 3.50 sürüm güncellemesini hazırladı. Özellikle PC ve MAC üzerinden Remote Play desteği sunan sürüm güncellemesinin bazı yeni detayları da ortaya çıkmaya başladı.
1460205593_ps4-remote-play-640x360.jpg


Playstation 4 için hazırlanan en önemli sürüm güncellemesi olan 3.50 sürüm güncellemesi, özellikle PC ve MAC sahiplerini sevindirdi zira bu sürüm ile her iki platform üzerinden de Remote Play desteği kullanılabilir duruma geldi. Buna ek olarak ortaya çıkan bazı yeni detayları sizlerle paylaşıyoruz.

300 MB dosya boyutuna sahip olan bu güncelleme ile party katılım sayısı 2-8 arasında ayarlanabilecek. Bildirimler alanındaki yeni özellik ise ekrana düşen bildirimlerin otomatik olarak ekran görüntüsünün alınmasını sağlayacak. Bu özelliği daha önceden trophy kazanımlarında görmüştük. Son olarak USB üzerinden media player desteği de kapsam olarak genişletildi ve cihaza USB cihazı bağlıyken doğrundan medya oynatıcıya geçme özelliği getirildi.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down