Periscope İndir - Periscope Yayını Nasıl Yapılır?

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 18/04/2016
Periscope indirmek ve canlı yayın yapmak için haberin devamındaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Periscope'a yeni güncelleme geldi. Son zamanların tartışmasız en çok konuşulan uygulaması olan Periscop'u ister iOS isterseniz de Android işletim sistemli cihazınızda kullanabilirsiniz. Peki Periscope nasıl indirilir? Twitter şirketine bağlı olan bu uygulamanın güncelleme ile gelen yeni özelliklerini kullanabilmeniz için yapmanız gereken sadece aşağıda verdiğimiz […]

Periscope indirmek ve canlı yayın yapmak için haberin devamındaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.
periscope-guncellendi-yeni-surum-periscope-indir
Periscope'a yeni güncelleme geldi. Son zamanların tartışmasız en çok konuşulan uygulaması olan Periscop'u ister iOS isterseniz de Android işletim sistemli cihazınızda kullanabilirsiniz. Peki Periscope nasıl indirilir? Twitter şirketine bağlı olan bu uygulamanın güncelleme ile gelen yeni özelliklerini kullanabilmeniz için yapmanız gereken sadece aşağıda verdiğimiz bilgilere bakmak.

Twitter' ın çok kısa bir süre önce geliştirdiği o çok sevilen uygulaması Periscope nedir? Son zamanlarda gündeme ismi daha sık gelen Periscope uygulaması hakkında merak edilenleri sizler için bir araya getirdik. Peki bu çok özel çekim özellikleri ile istediğiniz her anı takipçilerine canlı olarak izletebilmenizi sağlayan Periscope Nasıl Kullanılır?
Eğer periscopeindirmek istiyorsanız; Twitter' da “Sign in with Twitter” kısmına tıklayarak Twitter hesabıyla giriş yapmanız gerekiyor. Twitter hesabınız otomatik olarak eş zamanlanır. Periscopeuygulamasının içinde sırası ile “Watch”, “Broadcast” ve “People” adlı üç farklı menü bulunur. Watch sekmesini kullanarak, o an canlı yayında olan kullanıcıları görebilir veya yayınlarını izleyerek kendileri ile isterseniz etkileşime geçebilirsiniz.
Broadcast menüsünü kullanarak,Periscope' un kameranıza mikrofonunuza ve bulunduğunuz konuma erişmesini sağlayap canlı yayına başlayabilir, kayıt altına aldığınız görüntüleri sisteme kaydedebilir ve bu şekilde sizi izleyenler ile etkileşime geçebilirsiniz. People menüsünü kullarak ise sizi en çok takip edilen kullanıcıları görebilir, kullanıcılar içerisinde arama yapabilir ve kendi profilinizi görüntüleyerek çeşitli farklı ayarlar yapabilirsiniz.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down