OS X Adı Tarihe mi Karışıyor?

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 18/04/2016
Apple, OS X isminden vazgeçiyor Apple'ın MAC serisi için hazırladığı OS X işletim sistemiyle ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Eğer bu iddialar doğru ise OS X adı tarihe karışacak. Yaklaşan WWDC öncesinde Apple ile ilgili çeşitli iddialar ortaya çıkıyor. Apple'ın geliştirici konferansı olan WWDC, masaüstü ve mobil platformlarındaki yeni yazılım ve işletim sistemi duyurularına […]

Apple, OS X isminden vazgeçiyor
macos (1)
Apple'ın MAC serisi için hazırladığı OS X işletim sistemiyle ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Eğer bu iddialar doğru ise OS X adı tarihe karışacak.
1460728532_os-x-el-capitan
Yaklaşan WWDC öncesinde Apple ile ilgili çeşitli iddialar ortaya çıkıyor. Apple'ın geliştirici konferansı olan WWDC, masaüstü ve mobil platformlarındaki yeni yazılım ve işletim sistemi duyurularına ev sahipliği yapıyor. WWDC 2016 ise OS X işletim sistemi adının tarihe karışacağı bir toplantı olabilir zira son günlerde Apple'ın MacOS adına döneceği iddia ediliyor.
Kendi işletim sistemi tarafında ciddi bir entegrasyon oluşturan Apple'ın isim bazında da benzer bir sisteme geçeceği söyleniyor. Bu iddialar doğrulanmadı fakat gerçekleşirse, MacOS,iOS,TvOS ve WatchOS işletim sistemleri ile seri tamamlanmış olacak.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down