Online Kafa Topu oyunu Hollanda'da zirveye oynuyor

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 08/03/2016
Yerli yapım mobil oyun Online Kafa Topu, Hollanda App Store'da 2.gününde 2.sıraya yerleşti! İzmirli bir ekip olan İzmo Bilişim'in hem geliştirdiği hem de yayınladığı çevrimiçi mobil oyun olan Online Kafa Topu, yurt dışına açılırken Hollanda'da kısa sürede oldukça ilgi gördü. Çevrimiçi olarak karakterinizi yarattığınız, karakterinize özel yetenekler ya da maske, şapka, gözlük, krampon gibi nesneler […]


Yerli yapım mobil oyun Online Kafa Topu, Hollanda App Store'da 2.gününde 2.sıraya yerleşti!
kafa-topu
İzmirli bir ekip olan İzmo Bilişim'in hem geliştirdiği hem de yayınladığı çevrimiçi mobil oyun olan Online Kafa Topu, yurt dışına açılırken Hollanda'da kısa sürede oldukça ilgi gördü.
Çevrimiçi olarak karakterinizi yarattığınız, karakterinize özel yetenekler ya da maske, şapka, gözlük, krampon gibi nesneler alabildiğiniz Online Kafa Topu oyunu Hollanda'da yayınlandığı ilk gün Apple App Store'da "Ücretsiz en popüler" kategorisinde ilk 10'a girmeyi başardı ve yayınlandığı ikinci günde hızla ikinci sıraya yerleşti. Online Kafa Topu bu gidişle diğer ülkelerde çok daha büyük başarılar yakalayacak gibi görünüyor.
1457369612_online-kafa-topu
Oyun Hollanda App Store'da Clash of Clans'in yapımcısı Supercell'in yeni oyunu Clash Royale'in bir altında yer alıyor ve birçok uluslararası popüler oyunu geride bırakmış durumda. Ayrıca Online Kafa Topu'nun Android platformunda 1 milyonu aşkın indirmesi bulunuyor. Oyun yabancı ülkelerde Online Head Ball adıyla yayınlanıyor.
Tamamen Türk yapımı olan iSlash: Heroes, Sword Of Xolan ve Online Kafa Topu gibi mobil oyunların uluslararası pazardaki başarısı Türkiye'deki geliştiricilere umut veriyor ve Türk mobil oyun sektörünü daha yukarılara taşıyor.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down