OnePlus 3T Tanıtıldı!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 16/11/2016
OnePlus 3T modeli için özel bir tanıtım düzenlenirken tanıtım ile birlikte yeni telefon modeli de resmiyet kazandı. İşte OnePlus 3T ile ilgili detaylar. OnePlus, piyasaya sunduğu yeni cihazlarda özellikleri giderek daha da arttırırken yeni bir telefon modeli daha piyasaya sunuldu. Sunulan telefona OnePlus 3T adı verilirken yeni modelde de yine donanımlar üst seviye oldu. Daha […]

OnePlus 3T modeli için özel bir tanıtım düzenlenirken tanıtım ile birlikte yeni telefon modeli de resmiyet kazandı. İşte OnePlus 3T ile ilgili detaylar.

OnePlus 3T Tanıtıldı!OnePlus, piyasaya sunduğu yeni cihazlarda özellikleri giderek daha da arttırırken yeni bir telefon modeli daha piyasaya sunuldu. Sunulan telefona OnePlus 3T adı verilirken yeni modelde de yine donanımlar üst seviye oldu.

Daha önceki versiyonlarıyla özellikle AnTuTu’dan yüksek puanlar alan ve kullanıcıların ilgisini bir anda çekmeyi başaran OnePlus, yeni telefonuyla da oldukça iddialı. Canlı yayın etkinliği ile tanıtımı yapılan ve ardından piyasaya sunulan OnePlus 3T için  özellikler oldukça etkileyici.
OnePlus 3T Teknik Özellikleri Neler ?
Canlı yayın ile binlerce kişiye tanıtımı gerçekleştirilen OnePlus 3T modelinde iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Üstelik bugüne kadar çok fazla görmeye alışkın olmadığımız tunç rengi ve altın sarısı  seçenekler arasında. Teknik detaylarda ise SnapDragon 821 yonga seti, Adreno 530 grafik birimi ve 6 GB RAM kullanılmış. 6 GB RAM ile performans oldukça üst seviyeye çekilirken 3400mAh kapasiteli batarya ve USB Type-C 2.0 da önemli özelliklerden arasında. Depolama seçeneğinde ise minimum 64GB gibi bir kullanım mevcut. Kamerada ise 16 MP arka ve ön kamera mevcut. Üstelik arka kamerada Sony IMX 298 sensör kullanılmış.
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down