Onarımı en kolay akıllı telefon hangisi? Galaxy S7, LG G5 ve diğerleri!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 11/04/2016
Onarımı en kolay akıllı telefon hangisi? Galaxy S7, LG G5 ve diğerleri! Onarımı en kolay son model akıllı telefonlar! Bildiğiniz gibi popüler telefon inceleme ekibi ifixit, son model akıllı telefonları parçalayarak içindeki donanımı inceliyor ve onarılabilirlik konusunda da puan veriyor. Şimdiye kadar birçok telefonu parçalayan ifixit ekibinin son model akıllı telefonlara verdiği kolay tamir edilebilir […]

Onarımı en kolay akıllı telefon hangisi? Galaxy S7, LG G5 ve diğerleri!

Onarımı en kolay son model akıllı telefonlar!

Bildiğiniz gibi popüler telefon inceleme ekibi ifixit, son model akıllı telefonları parçalayarak içindeki donanımı inceliyor ve onarılabilirlik konusunda da puan veriyor. Şimdiye kadar birçok telefonu parçalayan ifixit ekibinin son model akıllı telefonlara verdiği kolay tamir edilebilir puanlarını merak ediyor musunuz?
Sizlere bu haberimizde, ifixit’in onarılabilme konusunda en zor ve en kolay puanları alan son model akıllı telefonları listeleyeceğiz.
Aşağıda ve sonraki sayfalarda onarması en zor modellerden en kolay modellere doğru sıralanmış listeyi inceleyebilirsiniz
Google Nexus 6P – Tamir edilebilirlik puanı: 10 üzerinden 2
İfixit ekibi Nexus 6P’yi parçalarken zorlandı. Çünkü pil girişi hemen erişilebilir olmasına rağmen, arka cam paneli kırılma tehlikesi içerisinde. Ayrıca ekranı yenisiyle değiştirebilmek için tüm donanım bileşenleri geçmesi gerekiyor.
1460287456_google-nexus-6p-210-repairability-score.jpg
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down