Messenger Reklam Dönemi Başlıyor

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 23/02/2016
Facebook, milyonların kullandığı en popüler sosyal medya kanalı. Kişisel hesapların yanı sıra marka sayfalarının da yer aldığı sosyal platformda hali hazırda reklam gösterimi yapılmaktadır. Müşteri kitlesini çekmek ve kendini tanıtmak isteyen markalar Facebook üzerinden sponsorlu olarak reklam vermektedir. Techcrunch.com‘ dan edindiğimiz bilgiye göre, Facebook reklam vermek isteyen markalar için Messengerda reklam hizmetine başlayacak. Messenger Reklamları […]

Facebook, milyonların kullandığı en popüler sosyal medya kanalı. Kişisel hesapların yanı sıra marka sayfalarının da yer aldığı sosyal platformda hali hazırda reklam gösterimi yapılmaktadır. Müşteri kitlesini çekmek ve kendini tanıtmak isteyen markalar Facebook üzerinden sponsorlu olarak reklam vermektedir. Techcrunch.com‘ dan edindiğimiz bilgiye göre, Facebook reklam vermek isteyen markalar için Messengerda reklam hizmetine başlayacak.
Messenger Reklamları Nasıl Olacak?
image
Edinilen bilgiye göre, Facebook 2016 yılının ikinci çeyreğinde Messenger reklam dönemini başlatacak. Peki Messenger reklamları nasıl olacak? Facekook, müşteriyle iletişim halinde olan markalar için ekstra hizmet sunumu gerçekleştirmesine olanak sağlayacak. Öncelikle Facebook kullanıcılarının spam dolu mesajlar almaması için Messenger reklam izni alacak. Reklam izni oluşturulan kullanıcılar ile markalar arasında; toplu mesaj atımı, otomatik soru cevaplama sistemi ve markalarla ilgili indirim,kampanya, promosyon gibi etkileşim sağlanan güncel bilgiler paylaşılabilecek.
Markaları heyecanlandıran bu haber, Facebook kullanıcılarını da heyecanladıracak mı dersiniz? Sorunun cevabı tam bir muamma.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down