Linkedin’de Sesli Mesaj Dönemi Başlıyor

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 09/08/2018
Sosyal medya platformları her geçen gün duyurdukları yeni özellikler ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Diğer platformlara göre yaptığı az ve öz yenilikler ile bilinen Linkedin, sesli mesaj özelliğinin devreye gireceğini duyurdu. Linkedin, 2003 yılında profesyonel iş ağı olarak hayatımıza girmiş, iş arayanlar ve iş verenler arasında bir köprü görevi üstlenmişti. Linkedin aracılığı ile çeşitli şirket […]

Sosyal medya platformları her geçen gün duyurdukları yeni özellikler ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Diğer platformlara göre yaptığı az ve öz yenilikler ile bilinen Linkedin, sesli mesaj özelliğinin devreye gireceğini duyurdu. Linkedin, 2003 yılında profesyonel iş ağı olarak hayatımıza girmiş, iş arayanlar ve iş verenler arasında bir köprü görevi üstlenmişti. Linkedin aracılığı ile çeşitli şirket ve sektörlerden bağlantılar edinerek kendi ağınızı oluşturabiliyor, iş dünyası başta olmak üzere profesyonel yaşama dair birçok gelişmeyi yakından takip edebiliyorsunuz. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan Linkedin, uygulamayı daha elverişli hale getirmek için eskisinden daha sık özellik sunmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde uygulamanın resmi blog sayfası üzerinden duyurulan sesli mesaj seçeneği de bu özelliklerden biri oldu.
Kullanıcıların bağlantıları ile daha hızlı ve kolay iletişim kurmasını sağlayacak ses kaydetme özelliği, yürürken veya birden çok iş ile ilgilenirken mesaj ve yorum bırakabilmelerine olanak tanıyor. Mobil mesajlaşma klavyesindeki mikrofon simgesine basılı tutarak 1 dakikaya kadar sesli mesajınızı kaydedebiliyorsunuz. Mesajı göndermeden önce iptal etmek istiyorsanız, parmağınızı basılı tuttuğunuzda mikrofon simgesinden uzağa kaydırabilirsiniz. Mobil ve web üzerinden erişebileceğiniz sesli mesajlaşma özelliği, iOS ve Android’deki LinkedIn uygulamalarında da çok yakında aktifleşecek.
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down