LinkedIn Live ile Canlı Yayın Yapacak

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 19/02/2019
Microsoft'un sahibi olduğu LinkedIn, Live isimli yeni bir canlı yayın özelliğini kullanıma sunuyor. Canlı yayın son yıllarda sosyal ağların önemli özelliklerinden biri haline geldi. Twitter, YouTube ve Facebook gibi sosyal ağ paylaşım platformlarında bulunan bu özellik şimdi de kurumsal sosyal ağ LinkedIn'e geliyor. LinkedIn Live ile canlı yayın yapacak 600 milyona yakın kullanıcısı olan sosyal ağ, yeni uygulamasıyla Facebook, Twitter ve YouTube'a […]

Microsoft'un sahibi olduğu LinkedIn, Live isimli yeni bir canlı yayın özelliğini kullanıma sunuyor.

LinkedIn Live ile canlı yayın yapacak
Canlı yayın son yıllarda sosyal ağların önemli özelliklerinden biri haline geldi. Twitter, YouTube ve Facebook gibi sosyal ağ paylaşım platformlarında bulunan bu özellik şimdi de kurumsal sosyal ağ LinkedIn'e geliyor.

LinkedIn Live ile canlı yayın yapacak

600 milyona yakın kullanıcısı olan sosyal ağ, yeni uygulamasıyla FacebookTwitter ve YouTube'a da rakip olacak. İlk etapta sadece ABD üzerindeki şirket ve kullanıcıların deneyimlebildiği LinkedIn Live ile kullanıcılar platform üzerinden canlı yayın yapabilecek.
Yeni platformda ayrıca sadece istenilen kişilere yönelik olarak canlı video yayını veya iş mülakatları da gerçekleştirilebilecek. Microsoft, LinkedIn Live’da tahmin edilebileceği gibi kendi bünyesinde bulunan ve dijital ortamlarda canlı ve isteğe bağlı video akışı hizmetler sunan Azure Media Services’i kullanacak.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down