LinkedIn Hikayelerini Tüm Kullanıcılar İçin Kullanılabilir Hale Getiriyor.

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 28/09/2020
LinkedIn, platformuna yeni ve yeni bir güncelleme sunarken, son beş ay  içinde bazı ülkelerde denedikten sonra LinkedIn Hikayelerinin küresel olarak kullanıma sunulduğunu da duyurdu . Öncelikle, LinkedIn'in yeni görünümünde, gri ve beyaz bir arka plan üzerinde pastel renkli bir renk şeması ve genel olarak daha az mavi ile daha parlak görünüyor. "İki yıl önce markamız, LinkedIn'in […]

LinkedIn, platformuna yeni ve yeni bir güncelleme sunarken, son beş ay  içinde bazı ülkelerde denedikten sonra LinkedIn Hikayelerinin küresel olarak kullanıma sunulduğunu da duyurdu .

Öncelikle, LinkedIn'in yeni görünümünde, gri ve beyaz bir arka plan üzerinde pastel renkli bir renk şeması ve genel olarak daha az mavi ile daha parlak görünüyor.

"İki yıl önce markamız, LinkedIn'in birbirine yardım etmek, desteklemek ve ilham vermek için bir araya gelen üye ve kuruluş topluluğunu daha iyi yansıtacak şekilde gelişti. Şimdi, bu marka evriminin bir sonraki bölümünü platformumuzda hayata geçiriyoruz. "

Güncelleme çoğunlukla estetiktir, ancak LinkedIn ayrıca yeni formatla örtüşmek için bir dizi yeni özellik ve ince ayar ekledi.

Ana ekleme, LinkedIn Hikayelerinin küresel olarak piyasaya sürülmesidir.

LinkedIn Hikayeleri

Linkedin, hikayeleri test ediyor. Brezilya, Hollanda, Avustralya, BAE ve Fransa'daki kullanıcılar son aylarda hikaye izleme seçeneğe erişebildiği için test ediyorlar.

Linkedin'e göre, hikayeler için kullanıcı deneyimini 'görmek şaşırtıcı' oldu. Hikayeler bu haftadan itibaren Kanadalı ve ABD'li kullanıcılara sunulacak ve diğer tüm bölgeler de kısa süre sonra gelecek.Hikayelerin kullanıma sunulmasıyla birlikte LinkedIn, arama eşleşmelerinize daha fazla kolay kullanım için arama sürecini deyeni özelliklerle yeniledi. 

"Önceden arama düğmesi, insanları veya işleri bulmakla ilgiliydi, ancak şimdi işleri, kişileri, kursları, grupları, içeriği ve daha fazlasını kolayca bulmak için tek bir karma arama deneyimine sahip olacaksınız. Örneğin," Java "yı arıyorsanız Bu beceriyi öğrenmek için neyin yeni olduğunu, işe alınan işleri, katılabileceğiniz ilgili grupları görecek, böylece başkalarıyla ve bir beceri olarak Java'ya sahip olan tanıyor olabileceğiniz kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. "

LinkedIn arama güncellemesi

Linkedin ayrıca aramaları daha kişisel hale getiriyor, bağlantılarınızdan elde edilen sonuçların görünme olasılığını artırıyor ve mobil cihazlarda şimdiye kadar yalnızca web sürümünde mevcut olan anahtar kelime filtreleri ekledi.

Linkedin ayrıca Microsoft Teams, Bluejeans ve Zoom entegrasyonları ile bir LinkedIn mesajı aracılığıyla bir video toplantı başlatma özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

Ayrıca, gönderilen mesajlar için düzenleme işlevi gibi diğer bazı yeni mesajlaşma püf noktalarını da ekliyor:

"Bir mesajda hata yaparsanız, artık gönderilen bir mesajı düzenleyebilir / silebilirsiniz."

Ayrıca mesaj akışınızda yeni bir toplu işlemler seçeneği vardır, böylece mesajlarınızı tek seferde silebilir veya arşivleyebilirsiniz.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down