LG G4 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Genişliyor!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 01/02/2016
LG G4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yavaş yavaş tüm dünyada yayınlanıyor. İşte LG G4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ve detayları! LG G4 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Genişliyor! Bazı ülkelerdeki LG G4 sahipleri Android 6.0 Marshmallow güncellemesini halen daha sabırsızlıkla beklerken Kanada’da bir hareketlilik gözlendi. LG G5’in tanıtılmasına az bir süre kalmasına rağmen LG’nin günümüzdeki […]

imageLG G4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yavaş yavaş tüm dünyada yayınlanıyor. İşte LG G4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ve detayları!
LG G4 Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Genişliyor!
Bazı ülkelerdeki LG G4 sahipleri Android 6.0 Marshmallow güncellemesini halen daha sabırsızlıkla beklerken Kanada’da bir hareketlilik gözlendi. LG G5’in tanıtılmasına az bir süre kalmasına rağmen LG’nin günümüzdeki amiral gemi modeli olan LG G4 halen daha bazı ülkelerde Android 6.0 Marshmallow sürümüne kavuşabilmiş değil. İlk olarak Polonya’da dağıtılmaya başlanılan güncelleme daha sonra Güney Kore ve bazı Avrupa ülkelerine dağıtılmıştı. Uzun süren yazılım güncelleştirmesi bugün itibariyle, Kanada’lı LG G4 kullanıcılarında da hareketlilik gösterdi.
Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge için Android Marshmallow!
İşte LG G4 Android Android 6.0 Marshmallow Sürecinin Detayları!
Bugün Telus kullanıcıları OTA üzerinden bir bildirimle karşılaştı. 3 Şubat çarşamba günü dağıtılmaya başlanacak olan güncelleme beraberinde bir çok hata ve sorunu giderecek. Ayrıca bildiğiniz gibi bataryada da iyileştirmeler içerecek Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, telefonunuz tuş kilidindeyken enerji veriminde önemli bir rol oynayacak. Google Asistan ise daha akıllı olacak ve durumlara göre değişen daha akıllı öneriler sunabilecek.
Daha önce Türkiye’deki LG G4 kullanıcılarına gelen güncelleme beraberinde bazı hataları ve stabilite sorunlarını getirmişti. Ayrıca son dönemde LG G4’te ortaya çıkan güvenlik açığının ciddi sorunlara yol açabileceğinden LG tarafından hemen harekete geçilmiş ve müdahalelere başlanmıştı. Henüz ülkemize gelmeyen stabilite ve güvenlik güncelliştirmelerinin ise ne zaman geleceği bilinmiyor. Bakalım LG elini çabuk tutabilecek mi?

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down