ekran-resmi-2016-10-06-13-45-11Garanti Bankası 2013 yılında lansmanını yaptığı mobil bankacalık servisi iGaranti‘yi yaş grubu odaklı yeni bir servise dönüştürdü. Yoluna 18-25 yaş aralığını hedefleyerek devam etmek isteyen Garanti Bankası, iGaranti’nin adını GarantiOneolarak değiştirdi.
Banka müşterilerine attığı mesajda var olan iGaranti müşterilerinin yaşa bakmaksızın GarantiOne’ı kullanmaya devam edebileceklerini duyurdu. iGaranti, 25 yaş üstünde yeni müşteri alımı ise yapmayacak.
Garanti’nin gönderdiği kısa mesaj şöyle:

“Degerli müşterimiz, iGaranti mobil uygulaması GarantiOne adi ile yenilendi. GarantiOne, 18-25 yaş arası kullanıcılara özel bir mobil uygulama iken, siz degerli mevcut iGaranti müşterilerimiz, GarantiOne kapsamında da, iGaranti’de sunulan ücretsiz bankacılık hizmetleri ve kampanyalardan faydalanmaya devam edebilirsiniz. İyi günler dileriz.”

iGaranti.com.tr’nin de GarantiOne.com.tr‘ye yönlendirilerek ve sosyal medya hesaplarının adlarını da değiştirerek iGaranti’ye ait neredeyse herhangi bir izin kalmadığını da görüyoruz.

BonusFlaş uygulaması ile Garanti Cep şubesinin arasında diyebileceğimiz bir uygulama olan GarantiOne tahminimiz sadece bir mobil uygulama olmayacak, Garanti Bankası’nın gençler için iletişim faaliyetleri yürüttüğü bir kanal olacak.