iPhone 7 Mi Google Pixel Mi? Hangisi Hızlı?

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 16/11/2016
iPhone 7 ile Google Pixel arasında yapılan karşılaştırmalarda aynı zamanda Android ve iOS Platformu da teste tabi tutuldu. İşte test ile ilgili detaylar. Android işletim sisteminin kullanıldığı Google Pixel ile iOS işletim sisteminin kullanıldığı iPhone 7 modeli ile karşı karşıya getirildi. 2 model için yapılan hız testinde iki cihazında birbirine karşı üstünlüğünün ne durumda olduğu […]

iPhone 7 ile Google Pixel arasında yapılan karşılaştırmalarda aynı zamanda Android ve iOS Platformu da teste tabi tutuldu. İşte test ile ilgili detaylar.

iPhone 7 Mi Google Pixel Mi? Hangisi Hızlı?Android işletim sisteminin kullanıldığı Google Pixel ile iOS işletim sisteminin kullanıldığı iPhone 7 modeli ile karşı karşıya getirildi. 2 model için yapılan hız testinde iki cihazında birbirine karşı üstünlüğünün ne durumda olduğu gözler önüne serildi.
Yapılan testlerde özellikle Google ile Apple’n ciddi bir rekabet içine girdiği görüldü. Yapılan testlerle telefonlarında açılışı süresi gibi pek çok farklı açıdan hız testleri gerçekleştirilirken eş zamanlı olarak yapılan bu testler sayesinde 2 telefonun da hız konusundaki durumunu görebilmek mümkün oldu.
Rekabet Artıyor!

Yapılan testlerde tüm işlemler saniye saniye kayıt altına alındığı gibi bu kayıtlar sayesinde isteyen herkesin iki telefon arasındaki farkı da görebilmesi sağlanmış durumda. Özel olarak gerçekleştirilen Google Pixel ile iPhone 7 hız testini sizler de aşağıdaki video üzerinden izleyebilirsiniz. Videoda aynı zamanda görüntü kalitesi için de çeşitli incelemeler yapılmış durumda. Yeni bir telefon alacak ve özellikle iki telefon arasındaki farkları görmek isteyen kişiler için test oldukça ilginç bilgiler sunuyor.
10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down