iPad Air 3’ün Teknik Özellikleri Netleşiyor!

Yazar: Ömer LAYIK tarih: 29/01/2016
iPad Air 3 ile ilgili yeni teknik özellikler sızdı. Peki iPad Air 3 ile ilgili sızan bu teknik özellikler neler? İşte iPad Air 3’ün beklenen teknik özellikleri! iPad Air 3’ün Teknik Özellikleri Netleşiyor! Apple geçtiğimiz yıl iPad ailesinin en yüksek ekran çözünürlüğüne ve ekran boyutuna sahip iPad Pro modelini tanıtmıştı. Tayvan tabanlı DigiTimes internet sitesinden […]

iPad Air 3 ile ilgili yeni teknik özellikler sızdı. Peki iPad Air 3 ile ilgili sızan bu teknik özellikler neler? İşte iPad Air 3’ün beklenen teknik özellikleri!
image
iPad Air 3’ün Teknik Özellikleri Netleşiyor!
Apple geçtiğimiz yıl iPad ailesinin en yüksek ekran çözünürlüğüne ve ekran boyutuna sahip iPad Pro modelini tanıtmıştı. Tayvan tabanlı DigiTimes internet sitesinden gelen sızıntılara göre Apple tarafından bu sene tanıtılması beklenen iPad Air 3 modelinin ise 4K ekran ve 4GB RAM gibi teknik özelliklere sahip olacağı söyleniyor.
iOS 10 Ne Zaman Çıkacak?
iPad Air 3’ün Teknik Özellikleri ile İlgili Sızıntılar!
Apple‘ın yeni iPad modeli iPad Air 3 ile ilgili gelen teknik özellik sızıntıları doğru ise 4K ekranın meydana getireceği güç tüketimi nedeniyle iPad Air 3‘te 4K ekranı rahatlıkla besleyebilecek daha yüksek kapasiteli bir pil kullanılması da bekleniyor.
iPad Air 3 ile ilgili daha önce sızdırılan teknik çizimlerde ise iPad Air 3‘ün, dört adet hoparlör ve LED flaş ile gelmesi de beklenen özellikler arasında yer almıştı.
iPad Air 3 Ne Zaman Çıkacak?
Apple‘ın, iPad Air 3‘ü muhtemel olarak Mart ayında gerçekleştireceği bir basın toplantısında 4 inç ekran boyutuna sahip iPhone modeli olan iPhone 5E ve yenilenmiş Apple Watch ile birlikte tanıtması bekleniyor. Bakalım Apple kullanıcılarının merakla beklediği yüksek çözünürlüklü iPad ekranı hayali bu sene gerçekleşecek mi?
Etiketler:appleçıkış tarihiipadipad air 3ne zamantanıtım tarihiteknik özellikler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR Şirketler Turkcell Şirketim’i Kullanıyor!
Şirketler Turkcell Şirketim’i Kullanıyor!
Turkcell Şirketim, şirketlerin favori uygulamalarından biri oldu. Peki Turkcell Şirketim ile ilgili istatistikler neler? İşte Turkcell Şirketim’in detayları! 2 gün Önce Eklendi. Android Microsoft Lumia 950 XL Yeniden Satışa Çıkacak!
Microsoft Lumia 950 XL Yeniden Satışa Çıkacak!
Microsoft’un bir süredir satışta olmayan modeli olan Lumia 950 XL, Microsoft’tan edinilen bilgiye göre çok yakında yeniden raflardaki yerini alacak. 3 hafta Önce Eklendi. HABERLER iOS 9.3 ile Gelecek İlk Yenilikler Belli Oldu!
iOS 9.3 ile Gelecek İlk Yenilikler Belli Oldu!
Apple’ın geliştiricilere özel olarak yayınladığı iOS 9.3 Beta 1 sürümü iOS 9.3 ile gelecek ilk yenilikleri içinde barındırıyor.

10 yıllık tecrübe ile mutlu müşteriler.

Benzer paylaşımlar

Top magnifierarrow-down